באתר
במדריך
ראשי > אירועים > 25 שנה לאנשים ומחשבים

25 שנה לאנשים ומחשבים

חברת אנשים ומחשבים חוגגת 25 שנה בספארי בר"ג. מי עשה מה בהפנינג הענק...

הפקה: אנשים ומחשבים

שילוט ובמות: קבוצת עיצוב במה ארגונית

עיצוב: שאנטי אלגנטי

קייטרינג: מורג

תוכן שיווקי, אמנותי ומופעי רחוב: ראש חוצות

אטרקציות: אריאל ועדיאל

 

חברת "אנשים ומחשבים" תחגוג מחר 25 שנה בסאפרי ברמת גן. באירוע צפוי להתקיים הפנינג ענק שיכלול קרקס, תיאטרון, פינות פינוק (מסז', הרפיה),מופעי רחוב, רקדנים ועוד. לאירוע צפויים להגיע כ- 15,000 איש המרכיבים את קהילת ההיי-טק בישראל.

 

בדשא המרכזי הוקם אוהל קרקס צבעוני ומרשים בו התקיימו לאורך כל היום סדנאות ומופעי קרקס, ביניהם:


קרקס Y – מופע שכולו מתקיים באוויר, על גבי קונסטרוקציה מיוחדת, אשר נבנתה בתוך האוהל. את המופע הנחה שרון צ'יפס תוך כדי שהוא משלב קטעי ג'אגלינג ואינטראקציה קומית עם הקהל.

 

סטרונג מן - מופע הומירסטי פרודי על גיבורי העל, צמד אקרובטים בעלי יכולות גופניות גבוהות במופע צבעוני ומשעשע באווירה קרקסית.

 

סדנת הליכה על קביים -  המבוגרים והילדים כאחד התנסו בסדנה מאתגרת המגלה את סוד היציבות של  טכניקת הליכת הקביים, איך ללבוש, לקום, ללכת, להתרגל למצב החדש וליהנות מהתחושה.

 

סדנת ג'אגלינג – ההורים והילדים למדו וחוו התנסויות בכדורים, במוטות, בדבל-סטיקס ועוד, הסדנה הועברה  ע"י שני אומני ג'אגלינג בעלי ניסיון.

 

סדנת הליכה על חבל - מתקן חבל מיוחד באורך של כ 3 מ' הוצב בתוך האוהל עליו כולם למדו ונחשפו לסודות האיזון על החבל בהדרכה אישית הכוללת הדגמות  ותחרויות.


סדנת קפוארה - קבוצה של אומני קפוארה מקצועיים הסתובבו בשטח גן החיות תוך כדי שהם מנגנים ופותחים מעגלים ונותנים לכל הסובבים להתנסות בריקוד הקצבי.

 

מעגל מתופפים - 5 מתופפים מקצועיים עם מגוון גדול של כלים הסתובבו בגן החיות, הקימו מעגלים על גבי הדשא בהם כל אחד ואחת יכלו להתנסות במקצבים האפריקאים השונים.


"הקוסם מארץ עוץ" - ליד השימפנזות הוקמה במה עליה הועלתה במחזוריות ההצגה "הקוסם מארץ עוץ" ע"י צוות של שחקנים מקצוענים.

 

סוני פליי סטיישן – במתחם של מיקרוסופט הוקמה עמדה גדולה של המשחק סוני פליי סטיישן כאשר הילדים מתחרים אחד בשני.

לאורך כל היום התקיימות תהלוכות ממותגות של חברות ההייטק השונות בגן החיות:

 

תהלוכת חיות של חברת ONE -  תהלוכה עצומה הבנויה מ- 12 חיות גבוהות ומרשימות ומנגנים מקצוענים שהוסיפו צליל ונפח לתהלוכה. כולם ממותגים עם כובעים, חולצות ודגלים של החברה. ביו החיות: פיל, יענים, שפנים, זברה, ציפור וג'ירפה כולן על גבי קביים.

 

הקיפודים והמאלף של חברת UNISYS - החברהלקחה שלושה קיפודים, דמויות פנטאסיה מרשימות ומעוצבות בהשראה עתידנית, של מעין משפחת קיפודים בין-גלאקטית. אליהם הצטרף מאלף- שחקן הלבוש בחליפה עם ווסט וכובע אדומים מנצנצים אשר העצים את האינטראקציה של הקיפודים עם הקהל.

 

 

 

 

(03.05.07)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©