באתר
במדריך
ראשי > מרכזי מבקרים > קוקה קולה חוגגת 121

קוקה קולה חוגגת 121

קוקה קולה מזמינה את הציבור להשתתף בחגיגות 121 שנה למותג...

חברת קוקה קולה תציין מחר, יום שלישי, יום הולדת 121. לרגל המאורע החגיגי מזמינה החברה את הציבור לביקור חינם במרכז החושים – מרכז המבקרים החדשני של המותג.

 

חוויה בלתי נשכחת

 

גל ילוב ,מנהל מרכז החושים של קוקה-קולה: "מרכז החושים של קוקה-קולה הינו עוגן חשוב שיוצר מפגש אישי ומרגש עם הצרכנים ובאמצעותו ניתן להעביר באופן חוויתי את ערכי המותג. מרכזי מבקרים הפכו בשנים האחרונות להיות חלק מתרבות הפנאי, ולפיכך שמנו דגש על חווית ביקור ייחודית ורב חושית. הביקור במרכז החדש מעודד יצירתיות והמבקר לוקח חלק פעיל בחוויה הבלתי נשכחת".

 

במרכז החושים ישנה פחית קוקה-קולה נדירה שפותחה בשיתוף נאס"א והוטסה לחלל תוך התאמתה לאסטרונאוטים של מעבורת  צ'אלאנג'ר וכן אוסף פחיות של האספן רונן ליבסקי, שתר אחר פחיות מיוחדות בכל רחבי העולם, ותרם למעלה מ- 1,000 פחיות קוקה-קולה מכ- 62 מדינות.

 

הסיור במרכז המבקרים

 

מרכז החושים מציע אטרקציות רבות ומעניינות. הסיור נפתח באולם המבואה המעוצב בסגנון חללי ובו מספר מסכים צבעוניים. ברקע מתנגנת מוזיקה קצבית, בהתאם לאופיו של המשקה. התחנה הבאה בביקור היא בית המזיגה, במסגרתה יוצאים למסע לאחור בגלגל הזמן ובמהלכו לומדים כיצד נולד המשקה המפורסם.

בהמשך, מגיעים לחלל הבינלאומי וממנו יוצאים לטיול חובק עולם סביב כדור הארץ ב- 80 שניות, במהלכן ממריאים בתוך פחית-חללית ומבקרים בארצות שונות.

מתחם המנהרה הישראלית מחזיר את המבקרים לישראל – המתחם מורכב ממנהרה אור קולית המורכבת משמונה מסכים גדולים המקרינים תמונות ורגעי שיא היסטוריים בתולדות מדינת ישראל, אשר יוצרים חווית שייכות, תוך שימת דגש על התפתחותה של חברת קוקה-קולה בישראל מיום הקמת המפעל בשנת 1968 ועד היום. משם עוברים המבקרים לאולפן המוזיקה שם יתנסו בנגינה על כלים נדירים. מעגל החושים פותח בפני המבקר עולם שכולו מגע, ראייה, שמיעה, טעם וריח.

פארק אקטיבי

 

חוויה נוספת מצפה למבקרים בפארק האקטיבי – במתחם זה יוצא המבקר לחוויה ספורטיבית על גבי אופניים, דוהר בין עצים, חוצה גשרים, עובר מנהרות ומלווה במדריך הרכיבה שמוביל אותו סביב פארק וירטואלי ייחודי.

התחנה האחרונה בביקור: היכל הבועות. בזירה זו מקבל כל מבקר משקפיים תלת מימדיים ונכנס לתוך בועה. כשהבועות מרחפות בחלל החשוך, נשמעים סביבן רחשים של בועות מטפסות, תסיסה עדינה, נקישת קוביות קרח בדפנות הכוס. הכל על מנת להעניק למבקר את התחושה כאילו הוא נמצא בתוך משקה קוקה-קולה.


מרכז החושים של קוקה-קולה
כהנמן 129 בני ברק
פתוח בימים א'-ה', בין השעות 9:00-18:00
בתיאום מראש: 03-6712226

הכניסה מגיל 8 ומעלה    
גישה לנכים

 

 

(07.05.07)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©