באתר
במדריך
ראשי > אירועים > "מחול במשכן" מתרחבת

"מחול במשכן" מתרחבת

סדרת המחול הבינלאומית היחידה בישראל מתרחבת ותכלול השנה 10 להקות מאירופה, ארה"ב וישראל...

סדרת "מחול במשכן" של האופרה הישראלית מתרחבת בעונה ותארח 10 להקות מובילות מארה"ב, אירופה וישראל במיגוון יצירות של בלט קלסי ומחול מודרני.


להקת אטרבלטו מאיטליה, להקת המחול מונטלבו-הרווה מצרפת, להקת סשה וולץ מגרמניה, להקת מטרוס מספרד, פילובולוס, מומיקס וקומפלקשנס מארה"ב, הבלטים של יורי גרגורוביץ ובוריס אייפמן מרוסיה, להקת המחול הקיבוצית מישראל

רשימת הלהקות לפי סדר הופעתן בסדרה:

"אופוס קקטוס", להקת מומיקס מארה"ב. הכוריאוגרף מוזס פנדלטון מגיע ארצה עם להקתו בעבודה "אופוס קקטוס", מחול ב-2 מערכות החוגג את עולם הטבע, החי והצומח, של דרום-מערב ארה"ב.
להקת מומיקס הידועה מארה"ב הוקמה בשנת 1981 ומאז ערכה מופעים ברחבי ארה"ב והעולם. בארצות אירופה השונות, בדרום אמריקה, במזרח הרחוק ועוד וזכתה לשבחי הקהל והביקורת. 

21-22 ביולי 2007


"דון קישוט" - בלט יורי גריגורוביץ' מרוסיה. ביקור ראשון בארץ ללהקת הבלט של יורי גריגורוביץ', אחת מלהקות הבלט הקלסי החשובות בעולם כיום, עם הפקה חדשה ורבת משתתפים ל"דון קישוט" לכוריאוגרפיה של מנהל הלהקה, יורי גריגורוביץ'.
4 ו-5 באוקטובר 2007


"קנטטה" - להקת אטרבלטו מאיטליה. להקת המחול המודרני הנחשבת הטובה ביותר באיטליה תעלה את "קנטטה" לכוריאוגרפיה של מנהלה האמנותי של הלהקה, הכוריאוגף מאורו ביגונזטי ולמוסיקה מקורית ואותנטית מדרום איטליה, בביצוע חי, על הבמה של להקת אסורד.
18 ו-19 באוקטובר 2007


"On DanSe" - להקת המחול מונטלבו – הרווה מצרפת
פנטסיית תיאטרון-מחול חושנית, סוחפת ומלאת הומור בביצוע אחת מלהקות המחול המודרני המובילות בצרפת בניהולם של ז'וזה מונטלבו ודומיניק הרווה, שיוצרים ביחד מאז שנת 1981. העבודה, לצלילי המוסיקה של ראמו, גדול מלחיני הברוק הצרפתיים ועל פי האופרה שלו "Les Paladins".
25 ו-26 באוקטובר 2007

"כרמן" – להקת מטרוס מספרד. הכוריאוגרף הספרדי הנודע ראמון אולר מביא לבמה גירסה עכשווית, צבעונית, ארוטית וסוערת לסיפורי הדרמטי של כרמן, לצלילי המוסיקה של ביזה בעיבודים מיוחדים.
1 ו-2 בנובמבר 2007

"אנה קרנינה" – בלט בוריס איפמן מרוסיה. הכוריאוגרף הרוסי הנודע בוריס אייפמן שב ארצה עם להקתו עטורת הפרסים ומעלה את יצירתו החדשה "אנה קרנינה" המבוססת על הרומן של טולסטוי, לצלילי המוסיקה של צ'ייקובסקי.
13 ו-14 בדצמבר 2007

"5 יצירות" – פילובולוס מארה"ב. הלהקה האמריקנית חוזרת ארצה לאחר הצלחה גדולה בביקורה האחרון עם מופע הכולל 5 יצירות מרתקות שמועלות לראשונה בישראל.
24 ו-25 בינואר 2008

להקת קומפלקשנס מארה"ב. ביקור ראשון בארץ ללהקת המחול האמריקנית "קומפלקשנס". 16 רקדנים היוצרים שפת מחול ייחודית בשילוב אלמנטים ממיגוון אמנויות דוגמת קולנוע, שירה, תיאטרון, אופנה, פופ ועוד לצלילי מוסיקה מגוונת הכוללת מוסיקה של בטהובן לצד שירים של ג'ימי הנדריקס, פרינס ונינה סימון.
24 ו-25 במרץ 2008

"דידו ואניאס" – להקת המחול סשה וולץ מגרמניה. הכוריאוגרפית הידועה סשה וולץ מעניקה מימד דרמטי חדש לאופרה הקלסית של פרסל ומעלה מופע אופרה-בלט בהשתתפות רקדני להקתה, סולני בית האופרה הממלכתי מברלין ותזמורת האקדמיה למוסיקה עתיקה ברלין.
3 ו-4 וכן 6 עד ה-8 ביוני 2008

להקת המחול הקיבוצית – יצירה חדשה של רמי באר. כמדי עונה, מארחת סדרת "מחול במשכן" גם להקת מחול ישראלית אחת והשנה, תציג להקת המחול הקיבוצית יצירה חדשה של רמי באר בבכורה עולמית.
10 ו-11 ביולי 2008
(01.07.07)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©