באתר
במדריך
ראשי > מעורבות חברתית > נשיא המדינה מככב במועדונים

נשיא המדינה מככב במועדונים

גלוית נשיא המדינה שמעון פרס מופצת בברים ובבתי הקפה...

הבליינים שיפקדו בימים הקרובים את הברים, בתי הקפה ומוקדי הבילוי ברחבי הארץ, יופתעו לפגוש שם דמות ותיקה ומוכרת, בסיטואציה צעירה ומרעננת, את הנשיא התשיעי של ישראל, שמעון פרס.

 

חברת הגלויה של שלי יוצאת במהדורה מוגבלת של גלוית שמעון פרס לרגל בחירתו לנשיאות. על הגלויה מתנוססת תמונתו של פרס אשר צולמה על ידי זיו קורן, בה נראה שמעון פרס מכה בשק אגרוף, תחת הכותרת WINNER והכיתוב "תחי מדינת ישראל, יחי נשיא המדינה". הגלויות יופצו במהדורה מוגבלת של 50 אלף עותקים במוקדי בילוי בכל רחבי הארץ.

שלי רוקח, מנכ"ל הגלויה של שלי: "במהלך הקריירה שלו, הקפיד שמעון פרס להישאר מחובר לצעירים, לעיתים קרובות ניתן היה לפגוש אותו מבקר בברים במועדונים מובילים ומתחבב על קהל הבליינים המופתע לגלות אותו בטריטוריה הייחודית להם. משנבחר לנשיא, החלטנו לערוך מחווה לאזרח מספר אחד האהוב כל כך על הבליינים,  ולהפיק גלויה למזכרת המשקפת את רוחו הצעירה ואת ניצחונו.

 

כאשר בדקנו את ארכיון הצלם זיו קורן, מצאנו צילום מיוחד במינו אשר צולם ברגע משעשע ונטול רשמיות של נשיא המדינה התשיעי. אין ספק כי זוהי דרך חדשה ומרעננת לסמל את בחירתו של נשיא חדש למדינה. אני בטוחה כי להבדיל מהפוסטרים השמרניים של נשיאי המדינה, הצעירים ישמחו לתלות בגאווה את הגלויה המציגה את שמעון פרס באופן  יותר אנושי ופחות רשמי".

גלוית שמעון פרס היא חלק מסדרת גלויות בנושאים קהילתיים, חברתיים וציבוריים היוצאות לאור כחלק ממגמת החברה להעמיק את החיבור לקהל היעד, ללא גוף מסחרי אשר עומד מאחורי ההפקה. החברה מאמינה כי פרסום שאינו נוגע לא פוגע ולכן יוצרת קריאיטיב ייחודי המותאם למוקדי החלוקה לקהל צעיר, בהם מתבצעת הפעילות. עם לקוחות החברה נמנים: ישראכרט, תנובה, UMI, דיפלומט, מפעל הפיס, קוקה קולה, לאומי כארד, גלוברנדס, ביו פט יבואנית נוטרו צ'ויס, עיריית תל אביב, בזק, האגודה למלחמה בסרטן, נייקי,LG ועוד.

 

 

(18.06.07)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©