באתר
במדריך

פליקס באל על

הארנב הפופולרי יוביל בקיץ 2007 את טיסות הילדים אלעלצ'יק לארצות הברית, אירופה והמזרח הרחוק...

אל על מעלה לראשונה את כוכב הילדים פליקס הארנב על טיסות הילדים המיוחדות לניו יורק, אמסטרדם, פריז, לונדון ולראשונה גם לבנגקוק תחת המותג "אלעלצ'יק". לאור  הצלחת טיסות הילדים, תפעיל הקיץ אל על 70 טיסות אלעלצ'יק לילדים.  

השנה בחרה אל על בפליקס הארנב, מותג חזק ומצליח, שכבש בעשור האחרון בתים רבים בארץ ובעולם, כדמות שתוביל את פעילות אלעלצ'יק השנה.

"פליקס הארנב" הוא דמות בינלאומית הנחשבת כיום לאחת הדמויות הפופולאריות ביותר בקרב ילדים בכל העולם וגם בישראל.  פליקס הינו "טייל עולמי", אשר נוהג לטוס "מסביב לעולם" מצויד במזוודה, מבקר ביעדים רבים בעולם אוהב לפגוש חברים, נוהג לשלוח לחבריו "בבית" מכתבים המתארים את הרפתקאותיו ועובר חוויות רבות.

אלעלצ'יק מארח את פליקס

 

פליקס הטייל העולמי יקבל את פני הילדים בפתח המטוס, מצויד כהרגלו במזוודה. הוא יברך את הילדים ויזמין אותם להצטרף אליו למסע גדוש בהרפתקאות וחוויות. במהלך הטיסה יעניק לכל ילד מזוודת טיסה, כמו שלו, המכילה חוברת הפעלה, DVD של סרט הקולנוע "מסביב לעולם עם פליקס", גלויות מעוצבות למשלוח לחברים בבית ומסגרת לתמונה מהטיסה.

 

במהלך הטיסה יספר לילדים מהרפתקאותיו בעולם, יחלק להם משימות מתוך חוברת הפעלה ויקבל ציורים ומכתבים שהילדים יכינו עבורו – הנבחרים שבהם יפורסמו באתר אל על. דיילצ'יקים (ילדים-דיילים) לבושים בסינר יסייעו לפליקס לחלק מתנות לילדים וגם תעודה למזכרת מהטיסה החוויתית.
בנוסף, מצטלמים עם פליקס בטיסה ומקבלים את התמונה במקום וילדים שימלאו את משימותיו של פליקס ייהנו מהכניסה לתא הטייס.

 

הילדים ייהנו מערוץ פליקס במסכים האישיים (777 ו - 747). 5 פרקים שונים ונבחרים בדיבוב לעברית מסדרת הטלוויזיה המצליחה של פליקס בשידור בכורה.


 

 

(02.07.07)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©