באתר
במדריך
ראשי > נקודת המכירה > רשת TNT בחו"ל

רשת TNT בחו"ל

הרשת פתחה חנות ראשונה ברומניה ובקרוב חנות ברוסיה...

חברת TNT, אופנה לצעירים, הנמצאת בבעלות קבוצת הוניגמן, פתחה השבוע את החנות הראשונה בחו"ל. הסניף הראשון ברומניה נפתח בקונספט החדש של TNT, שהושק באחרונה בישראל, בעיר פיטשט בקניון "יורו מול", הקניון הראשון בעיר, המונה כ-200,000 תושבים. בקונספט החדש קיים בידול בין מותג הגברים למותג הנשים והוקצה שטח המיועד לג'ינסים.

הסניף החדש ברומניה נפתח בהשקעה של מיליון שקל, ועד נובמבר 2007 מתכננת החברה לפתוח עוד שני סניפים חדשים: בבירה בוקרשט ובקונסטנזה, הסניפים משתרעים על שטח של 200 מ"ר כ"א.

מתכננים עשרות סניפים

לדברי אולי הוניגמן, מנהלת פיתוח עסקי בקבוצת הוניגמן: "עד סוף שנת 2007 תמנה הרשת חמישה סניפים ברומניה, והתוכנית העסקית של החברה היא להגיע ל-40 חנויות בשלוש שנים הקרובות. הבחירה ברומניה נעשתה לאחר בדיקות שווקים רבים בעולם, במסגרתה ראתה החברה את הפוטנציאל הגדול ביותר ברומניה, מדינה בה קיים צורך אמיתי לכניסת מותג אופנה לצעירים. כמו כן, קצב ההתפתחות ברומניה של בניית קניונים ומרכזי קניות – מהגדולות בעולם.

"בימים אלה חתמנו חוזה עם זכיין מקומי ברוסיה לפתיחת סניפי TNT ברחבי המדינה. הזכיין ברוסיה, המתמחה בייבוא ושיווק מותגי אופנה בינלאומיים, מפעיל ברחבי רוסיה למעלה מ- 160 חנויות ומתכנן לפתוח בתחילת 2008 חנות ראשונה של TNT ".

 

 

(24.06.07)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©