באתר
במדריך
ראשי > אירועים > צלילי קיץ

צלילי קיץ

רוקדים, שרים וג'אז ברחבת המשכן לאומנויות הבמה בתל אביב...

בכל מוצאי שבת, החל מ – 20:30 תתקיים ברחבת המשכן לאמנויות הבמה חגיגת בידור, ריקודים, אופרה וצלילי קיץ.


04 באוגוסט

 

"וירטואוזיה" – אריק דוידוב אמן החצוצרה הוירטואוז במופע סוחף בו חוברים אליו הנגנים: יואב זהר, שחר בורק, דורון מזרחי, עידית דביר וזמרת הסופרן נעמה פינחסוב בקטעים ידועים של קלאסי, ג'אז ופופ, עיבודים לבאך, מוצרט, גרשווין, מילר ועוד. יפתחו את הערב הלהקות הייצוגיות של תל-אביב –יפו: צעירי תל אביב והתלאביבים בתכניתם החדשה - "ענקים" המביאה לבמה ביצועים ללהיטי ענק דוגמת הביטלס, ז'ק ברל, יוסי בנאי וסשה ארגוב. ניהול מוסיקלי: דני רובס.

11 באוגוסט    

 

ערב ריקוד סוחף עם להקת "נוסטלגיה" והזמר יוסי דרום במוסיקה משנות השישים, מוסיקה לריקודים סלוניים, טנגו, ואלס, צ'ה צ'ה ועוד בהשתתפות רקדני הנשף של אולגה גלפנד.

18 באוגוסט    

 

תזמורת הג'אז של תל- אביב בתכניתם עם אלון אולארצ'יק מבצעת עיבודים שנכתבו במיוחד עבורה לשיריו הידועים של אלואר'ציק ומוזיקת ג'אז הלקוחה ממבחר הרפרטואר העולמי הקיים. התזמורת מורכבת מ-17 נגנים: 5 סקסופונים, 4 חצוצרות, 4 טרומבונים, פסנתר, גיטרה, בס ותופים, הנמנים על המובילים מקרב הדור החדש בג'אז ניצוח וניהול מוסיקלי: עמיקם קימלמן, ניהול והפקה: אלה זהרנו. יפתחו את הערב להקת התלאביבים.

25 באוגוסט    

 

"איזה עולם נפלא" ערב מחווה לשירי לואי סצ'מו ארמסטרונג. שלומי גולדנברג ולהקתו מארחים את הזמר ניסים ימיני. רקדניה של אולגה גלפנד יסחפו את הקהל בריקוד.

01 בספטמבר    

 

"חגיגת ליל קיץ" מיטב סולני האופרה הישראלית בתכנית אריות ודואטים מאופרות ומחזות זמר ידועים כמו דון ג'ובני, שיקוי אהבה, כרמן, נישואי פיגרו, חליל הקסם, סיפור הפרברים ועוד. פסנתר: איתן שמייסר. מנחה: מיכאל אייזנשטדט.

צלילי קיץ. בכל מוצאי שבת בחודשים אוגוסט-ספטמבר החל מ – 20:30 ברחבת המשכן לאמנויות הבמה. הכניסה חופשית.

 

 

(29.07.07)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©