באתר
במדריך
ראשי > נקודת המכירה > ''טבע נאות'' מתרחבת

''טבע נאות'' מתרחבת

הרשת פותחת במתחם גלילות את החנות ה-28 בהשקעה של כ-1.5 מליון ש''ח...

חברת ''טבע נאות'' מקיבוץ נאות מרדכי פותחת בימים אלה את החנות ה-28 ברשת. החנות החדשה הינה חנות Outlet במתחם אאוטלט גלילות והיא משתרעת על שטח של כ-120 מ''ר. עיצוב החנות מאופיין במיתוג חדש המעביר מסר של אופנתיות ורוח צעירה לצד הנוחות והאיכות. בחנות תוצג קולקציה של למעלה מ-150 דגמי נעלי נוחות לגברים ולנשים.

 

מיכאל אילוז, מנכ''ל חב' ''טבע נאות'' מציין, שהחברה השקיעה כ-1.5 מליון ש''ח בפתיחת החנות ה-28 ברשת, המהווה נדבך נוסף באסטרטגיית הצמיחה של החברה והפיכתה לחברת נעלי הנוחות הגדולה והמשמעותית בישראל. אילוז ציין כי המטרה להגיע לרשת של 30 חנויות עד סוף 2008.

"טבע נאות" בעולם

 

לאחרונה פתחה הרשת חנות חדשה בשדרת החנויות החדשה בממילה בירושלים. במהלך השנה האחרונה הרחיבה החברה גם את פעילותה בחו''ל ומפעילה 11 חנויות ברשת Teva & Shops בגרמניה, קנדה ואוסטרליה. לרשת Teva&Shops יש כיום כ-6 חנויות בגרמניה, מתוכן 3 בעיר ברלין, 3 חנויות בקנדה ו-2 חנויות באוסטרליה. במקביל לרשת החנויות בחו''ל מייצאת חב' ''טבע נאות'' נעליים לכ-22 מדינות ברחבי העולם בלמעלה מ-2,200 נקודות מכירה. בין המדינות ארה''ב, קנדה, צרפת, אנגליה, סינגפור וגם אלסקה.

 

 

(26.08.07)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©