באתר
במדריך
ראשי > שיווק, פרסום ומרקום > גדעון עמיחי שופט

גדעון עמיחי שופט

גדעון עמיחי, שותף בשלמור אבנון עמיחי Y&R, יהיה הישראלי הראשון אשר ישמש כשופט בתחרות גלויות בינלאומית...

גדעון עמיחי, שותף בפרסום שלמור אבנון עמיחי Y&R, יהיה הישראלי הראשון אשר ישמש כשופט בתחרות הגלויות הבינלאומית International Free Card Award שתערך לקראת סוף החודש בפריז. את ישראל מייצגת בתחרות חברת הגלויה של שלי, אשר התבקשה השנה לראשונה, לגייס נציג ישראלי לחבר השופטים המונה 10 אנשי פרסום בכירים ממדינות שונות בעולם. גדעון עמיחי, נבחר על ידי שלי רוקח, מנכ"ל הגלויה של שלי לייצג את ישראל בתחרות ויהיה אחד מ- 10 אנשי פרסום בכירים מרחבי העולם שישפטו בתחרות.

מדובר בתחרות בינלאומית לתחום הפרסום בגלויות, המתקיימת מדי שנה בהשתתפות 24 חברות לפרסום בגלויות מהמובילות בעולם, מ - 24 מדינות שונות. התחרות נערכת ביוזמת ארגון IFA (ברית חברות הגלויות העולמית, בו חברה גם הגלויה של שלי) המהווה את האיגוד הבינלאומי של מדיית הגלויות. במסגרת התחרות מוענקים פרסים בינלאומיים על קריאיטיב יוצא דופן המותאם לפרסום בגלויות, תחום הידוע כפורץ גבולות וחדשני.

את התחרות פותח כנס בינלאומי בן שלושה ימים, בו מתקיימים מפגשים ודיונים בהשתתפות נציגי 24 החברות הגדולות בעולם בפיתוח המדיה, חולקים תוכניות עבודה ופועלים יחדיו לקידום המדיה בעולם. הכנס יפתח ב - 24 באוקטובר וייסגר בתחרות שתתקיים ב - 26 באוקטובר.

התחרות מתקיימת השנה בפריז לרגל ציון 20 שנה לחברת הגלויות הצרפתית Carecom ויגיעו לסקר אותה עיתונאים מכל רחבי העולם.


(14.10.07)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©