באתר
במדריך
ראשי > פסטיבלים > בקרוב: מסביב לעולם ב - 4 ימים

בקרוב: מסביב לעולם ב - 4 ימים

מופעי מחול, מוסיקה, שירה, אופרה ותערוכת צילומים בניחוח בינלאומי בהיכל אמנויות הבמה בהרצליה...

היכל אמנויות הבמה בהרצליה, יקיים במהלך 4 ימים מסע צבעוני סביב מוסיקה, מחול וסיפורים עם ורדי וסולני האופרה, ירון אנוש ומוסיקה יוונית,"כרמן" בביצוע להקת מטרוס מספרד, טילדה רג'ואן וקובי מידן בשנסונים צרפתיים, מוסיקה קובנית ועוד.

האירועים ייפתחו עם המופע "על מדרכות פריז" בהשתתפות הזמרת טילדה רג'ואן ולהקתה. יואל שתרוג צלם הבית של "מסע אחר" ילווה את המופע בצילומים מפריז וקובי מידן יקריא שירי אהבה פריזאים. מספרד תגיע "כרמן" של להקת מטרוס והכוריאוגרף הספרדי ראמון אולר. הלהקה הידועה תבצע גירסה עכשווית לסיפורה של כרמן הצוענייה לצלילי מוסיקה של ביזה בעיבודים מיוחדים.


בערב הצדעה למוסיקה ולתרבות הקובנית תופיע להקת קובסון ותבצע מופע מהזמר הקובני מהרומבה ועד הסלסה .בחלקו הראשון של הערב יופיע דובי לנץ ינחה ויפרוש בסרטים ומוסיקה את המקצב הקובני וסודותיו.

 

איטליה של ורדי  גדול מלחיני האופרה, תתארח בפסטיבל במופע "ויווה ורדי" בעריכתו של יוסי שיפמן ובהשתתפות מיטב סולני האופרה הישראלית: לריסה טטוייב, ולדימיר בראון, מריה קבלסקי, תמר זוהר והפסנתרנית לנה גרשוני. במופע יבוצעו אריות מתוך: ריגוליטו, אאידה, לה טרוויאטה, אותלו ועוד.


במופע "בין אתונה לסלוניקי" יספר העיתונאי ושדר הרדיו ירון אנוש סיפורי נשמה על יוון הסמויה מן העין ובחלקו השני של הערב תופיע הזמרת דורית פרקש עם אמן הבוזוקי לזר בואנו בשירת אתונה וסלוניקי.

שערים לעולם – תערוכת צילומים מרחבי העולם לרגל 20 שנה למסע אחר

 

מסע אחר מציין בימים אלה 20 שנים להקמתו. במסגרת אירועי יום ההולדת תתקיים בהיכל לאמנויות הבמה בהרצליה תערוכת 20 צילומי השער הנבחרים של המגזין. התערוכה היא חלק מאירועי "מסביב לעולם ב – 4 ימים".

התערוכה שערים לעולם תציג בצילומים מסע ברחבי תבל, בין מחוזות הקרח של החוג הארקטי למדבריות הסהרה הלוהטים באפריקה, בין היובש של סביבת ים המלח למעמקי האוקיינוס האטלנטי. אבל בראש ובראשונה היא מזמינה אותנו למפגש עם אנשים שחיים במקומות שבעינינו נראים לפעמים הכי נידחים בעולם ובעיני המצולמים הם הבית.
 

התערוכה תפתח ב – 7 בנובמבר עד 15 בנובמבר, באכסדרה של היכל אמנויות הבמה הרצליה. התערוכה פתוחה לקהל הרחב ללא תשלום בין השעות 09:00 – 22:00.

 

 

(21.10.07)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©