באתר
במדריך
ראשי > תערוכות > תערוכת WATEC2007: התמונות

תערוכת WATEC2007: התמונות

תמונות נוספות מתערוכת Watec2007 : רשות נחל הקישון, חברת ארקל וחברת ארד...

 

 

 


TLG Exhibits, אחת החברות המנוסות והמקצועיות בתחום תכנון, עיצוב והפקת ביתנים לתערוכות, אחראית על הקמת 9 ביתנים על פני שטח כולל של מעל 1000 מ"ר בתערוכה הבינלאומית של טכנולוגיות מים וסביבה WATEC2007. הביתנים הוקמו עבור לקוחות TLG המשתתפים בתערוכה בינהם: המשרד להגנת הסביבה (מממארגני התערוכה), מקורות, רשות נחל הקישון, נטפים, ארקל, ארד טכנולוגיות ועלה אקולוגיה.   

צביקה נדלר, מנכ"ל TLG, אמר כי כל אחד מהביתנים תוכנן ועוצב עפ"י צורכי הלקוח תוך מתן מענה לדרישותיהם באמצעות פתרונות מקוריים וייחודיים. "מטרת הביתנים להעביר למבקרים מצד אחד חוויה תוך כדי ביקור בביתן החברה ומצד שני להדגיש את הפתרונות הטכנולוגיים שהחברות מפתחות ומשווקות ואת היתרונות והמסרים של כל אחת ואחת מהן".

בתערוכה השנה המשרד להגנת הסביבה שם דגש על השילוב של האדם עם הטבע וחיבור התרבות הישראלית עם נוף ארצנו. המבקרים בתערוכה יכלו ליהנות ממיצג המבוסס על מיטב השירה הישראלית בליווי אפקטים של אור, קול, ריח, רוח ועוד. המטרה היתה להציג את היופי של ארץ ישראל הן התרבותי והן הסביבתי.

בנוסף, המשרד להגנת הסביבה ייחד ביתן לאגף הנחלים ולאגף החופים במטרה להשריש את המסר שהשמירה על איכות הסביבה נמצאת בידיים של כל אדם ואדם מאיתנו. המבקרים יכלו לשבת לאורך רצועת חוף ים נקיה או לטייל לאורך נחל זורם אשר גדה אחת שלו מוזנחת ומלאה בפסולת והשניה מטופחת וכללה צמחיה, ספסלי פארק ועוד. חלוקי אבנים אשר פוזרו בנחל אפשרו מעבר בין 2 גדות הנחל.

תערוכת WATEC2007    ב-30באוקטובר ועד ל- 1 בנובמבר בגני התערוכה, תל אביב.

 

 

(06.11.07)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©