באתר
במדריך
ראשי > שיווק, פרסום ומרקום > חדש: ספריית החומרים והטכנולוגיות

חדש: ספריית החומרים והטכנולוגיות

לאחר כשנתיים של הכנות יחנוך המרכז הישראלי לעיצוב-מדיטק חולון את ספריית החומרים והטכנולוגיות הראשונה מסוגה בישראל ואחת מתוך 10 בלבד שקיימות בעולם...

בשורה למעצבים, אדריכלים,  מהנדסים, אנשי מקצוע וכל מי שמתמודד עם עיצוב מוצרים, אביזרים, תכנון לסביבה הביתית והמסחרית: דוגמאות פיזיות ומידע רב על חומרים ננו טכנולוגים, חומרים מרוכבים, חומרים טבעיים ומתכלים, מתכות בעלות זיכרון, סוללות מנייר, חומרים משנים צבע, חומרים חכמים ועוד ועוד והכל בספריה אחת.

אירוע הפתיחה:  "עידן החומר" – כנס על חומרים מתקדמים וטכנולוגיות חדשניות בעולם העיצוב


פתיחת הספרייה תתקיים ביום חמישי, ה-13.12.07, ותלווה בכנס בשם "עידן החומר" שידון בחומרים מתקדמים וטכנולוגיות חדשניות בעולם העיצוב.

הקמת ספריית החומרים נועדה לענות על הצורך ההולך וגובר של העוסקים בתחום העיצוב, האדריכלות, ההנדסה, התעשייה והאקדמיה במידע זמין ועדכני על המתרחש בעולם החומרים וכן למגע ישיר עם החומר. סיבות  נוספות הן קידום ופיתוח הקשר שבין התעשייה והמעצבים בישראל, עידוד החדשנות ופיתוח מוצרים מקוריים, זאת על ידי יצירת מפגש בין מעצבים בעלי רעיונות ייחודיים ועכשוויים מחד, ליכולות ייצור, ידע טכנולוגי ונסיון רב המצוי בתעשייה הישראלית מאידך.

 

לא רק לבעלי מקצוע פונה הספריה. לאור המודעות הגדלה והולכת של הישראלים לנושא העיצוב והעובדה שרבים גם מעצבים בעצמם את בתיהם וחללי העבודה שלהם, אין ספק שהספריה פותחת צוהר למגוון אפשרויות והיכרויות עם חומרים ותכונותיהם.

את ספריית החומרים מנהלת אפרת פרידלנד, מעצבת תעשייתית שחיה בצרפת ונחשפה לספריית החומרים בפריז. עד היום נאספו על ידי צוות המרכז מאות דוגמאות ונקשרו קשרים עם מאות ספקים ותעשיינים ישראלים ובינלאומיים. החומרים כולם נמצאים בחלל התצוגה של הספרייה והמבקרים יוכלו לבחון ולחוש פיזית את המגוון, הטקסטורות, הציפויים וההדפסות בתחומי העיצוב והתעשייה השונים. לכל חומר מצורף מידע בעברית ובאנגלית. המידע ירוכז באתר אינטרנט עצמאי שפיתח המרכז והוא מהווה מנוע חיפוש לחומרי גלם ומוצרים.

הכנס שיחנוך את הספרייה ויתקיים במדיטק חולון, יעסוק בתמורות של עולם החומר וכיצד הן מוצאות ביטויין בעולם העיצוב, הארכיטקטורה והאופנה לצד מגמות אקולוגיות ושינויים סביבתיים. בכנס תעלינה שאלות כמו איזו חוויה אנושית תתפתח אל מול השינויים התכופים בטכנולוגיות המידע והחומר ומה תפקידו של המעצב כישות מתווכת בין היכולות הטכנולוגיות הגבוהות לצרכים האנושיים והסביבתיים המשתנים. הכנס מתקיים בייעוץ אקדמי של פרופ' עזרי טרזי ובהנחיית צוות המרכז הישראלי לעיצוב-מדיטק חולון.

 

 

(20.11.07)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©