באתר
במדריך
ראשי > קידום מכירות > מירס מתכוננת בהנעה לניידות המספרים

מירס מתכוננת בהנעה לניידות המספרים

 מירס נערכת לניידות המספרים בקמפיין פנים ארגוני תחת הקונספט "ההנעה כולה שלך!". הקמפיין הגיע לשיאו באירוע עובדים בהאנגר 11...

הפקה: Innovision
ניהול לקוח: שרון צרור
בימוי: עינת אלקלעי, בימאית הבית
הפקה אמנותית: ענבל נגד
מנהלת סטודיו: דניאלה אשכנזי

 

חברת מירס ביקשה להודות לעובדיה על מעורבותם בהיערכות לניידות המספרים וקיימה אירוע בהאנגר 11. האירוע כלל קליפים קצביים שהוקרנו על קירות ההאנגר ותיעדו את העשייה במכלול תחומים להם נדרשה החברה מבעוד מועד. את הפעילות הפנים ארגונית ליווה סטודיו Innovision (תוספת חדשה לחברה) בקמפיין יצירתי תחת הסלוגן:"ההנעה כולה שלך!". לצד הסלוגן עוצב לוגו מיוחד בו מככבת דמותו של רוכב סקייטבורד  דינמי – המסר: לכל אחד מעובדי מירס חלק חשוב בהנעה להצלחה.

 

במסגרת הקמפיין הושם דגש מרכזי על שיקוף התכונה הרבה בה נמצאים עובדי החברה לקראת ההזדמנות העסקית אותה מייצרת ניידות המספרים ובמרכזה מבצע "יורדים לשטח" של מאות מעובדי החברה בנקודות השירות ברחבי הארץ - מקרית שמונה ועד אילת, שם הציגו עובדי מירס את השירות החדש.

הלוגו שהוכן לפעילות הוצג על גבי קירות ההאנגר בהקרנה דינמית שנוצרה במיוחד לאירוע בדמותם של חבורת פעלולני סקייטבורד אשר כבשו את שטח ההאנגר בסערה. את האירוע חתמה הופעה של שרית חדד.

חברת מירס הציגה לאחרונה בסדרת אירועים ומסיבות עיתונאים את הדור הבא של שירותי ה- PPT עם הקו השני באותו מכשיר ועוד שורה ארוכה של יישומים סלולריים מתקדמים.

 

 

(02.12.07)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©