באתר
במדריך
ראשי > אינטראקטיב > סוכנות "לוק" משיקה אתר אינטרנט

סוכנות "לוק" משיקה אתר אינטרנט

השקת האתר היא חלק מתהליך מיתוג כולל שעוברת הסוכנות בהשקעה של כ-100,000 דולר. כוכבי הסוכנות ינהלו רשתות חברתיות בתחומים שונים...

סוכנות המשחק והדוגמנות "לוק" משיקה בימים אלה אתר אינטרנט חדש. השקת האתר היא חלק מתהליך מיתוג כולל שעוברת הסוכנות בהשקעה של כ-100,000 דולר.

 

במרכז התהליך, אתר אינטרנט חדש, אשר יכיל תכני וידאו בלעדיים של כוכבי הסוכנות, מצגת תמונות פרטית של הבוקים האישיים, מבזקי חדשות עדכניים וכתבות. בסוכנות "לוק" מעריכים כי מספר הכניסות החודשי בשלב הראשון יעמוד על למעלה מ-60,000.  
 
בעתיד הקרוב יערכו באתר החדש מפגשי מעריצים עם כוכבי הסוכנות, ביניהם: מירי בוהדנה, גלית גוטמן, מיכל ינאי, גל גדות, ליאת בלו, טל מוסרי, תום אבני, אילנית לוי, דנה פרידר, דון לני גבאי, הילה ערן, עידו תדמור, רונית יודקביץ', אנחל בונני ורבים נוספים.

 

המעריצים יזכו לפגוש בוידאו צ'ט את מירי בוהדנה בצילומי "הבובות", את גלית גוטמן בצילומים לתוכנית הטלוויזיה שלה, את עידו תדמור בחזרות ועוד. בנוסף, ינהלו כוכבי הסוכנות רשתות חברתיות בתחומים הקרובים אל ליבם.

האתר החדש הוא חלק מתהליך המיתוג החדש של הסוכנות, הכולל השקת לוגו חדש, שלוש מחלקות חדשות, בהן מחלקת שחקנים, מחלקת פיתוח תוכן ומחלקת תסריטאים ויוצרים, זאת בנוסף על מחלקת הדוגמנים, הניצבים ומחלקת הילדים של הסוכנות.


 

 

(02.12.07)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©