באתר
במדריך
ראשי > פרומו > Promo 2008 אצלך ביד

Promo 2008 אצלך ביד

בקטלוג תיערך סקירה מלאה של כל האירועים, פעילויות הקד"מ, המיתוג בנקודת המכירה, מרכזי המבקרים החדשים והתערוכות המעניינות שהתקיימו והשאירו חותם בשנה החולפת...


Promo Media 2008 היוצא זו השנה התשיעית, יוצא לדרך בימים אלה עם סקירה רחבה של הפעילויות המרכזיות בתחום השיווק החוויתי שהתרחשו ב-2007: אירועים עסקיים ושיווקים, קמפיין קידום מכירות, פעילות בנקודת המכירה, תערוכות חוויתיות ועוד.

 

בין האירועים הגדולים: סלקום ווליום, האופרה הישראלית על המים, קשת בנמל יפו, 25 שנה לאנשים ומחשבים ועוד. בין פעילויות הקד"מ: המהלך של ניהאד (צבר), קמפיין הפחיות של ספרייט, חנות הקונספט של מגנום, המירוץ של נייקי ועוד.

 

השנה Promo משיק פרויקט מיוחד בנושא מעורבות חברתית וסביבתית

 
בשנים האחרונות אנחנו עדים למגמה הולכת וגוברת בה ארגונים ועסקים רבים מובילים שלל יוזמות חברתיות ומשקיעים יותר ויותר מחשבה, תחכום ותקציבים בחיבור עם פרויקט חברתי מסוים, שמצד אחד תורם לחברה ומצד שני עוזר בבניית המותג.

מחקרים מצביעים על השפעה חיובית על נתוני המכירות של חברות העוסקות במעורבות חברתית, ובפעילות כזאת כולם מרוויחים: החברות שיכלו לפרסם ולבנות את המותג בצורה קונבנציונאלית בוחרות לשלב תרומה לקהילה יחד עם הפרסום, והנזקקים זוכים להושטת יד, העלאת מצבם הבעייתי על סדר היום הציבורי ולתרומות כמובן.

בשל חשיבות הנושא וההירתמות הגורפת של חברות רבות במשק בחר קטלוג Promo להתמקד בחשיפה של מספר פעילויות בולטות ומעניינות שהתקיימו בשנה החולפת ביניהם: חברת נייקי קיימה מירוץ למען עמותת אתגרים, בנק הפועלים יזם תערוכה למען נזקקים, לאומי נרתם למען התלמידים השובתים, ארגון "לתת" במיצג להמחשת בעיית הרעב במדינה וחברת מטריקס נרתמת למען ילדי משפחתון הכפר הירוק.

 

 

 

(13.02.08)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©