באתר
במדריך
ראשי > אירועים > "ויוה ברצלונה" - אירועי זכיינים למפעל הפיס

"ויוה ברצלונה" - אירועי זכיינים למפעל הפיס

ההשקה החגיגית התקיימה בהאנגר 11 שבנמל ת"א, בשני אירועי ענק אליהם הוזמנו כ-  2,500 זכיינים. מי עשה מה...

הפקה: קבוצת מיתוס
ניהול כללי: יורם כהן מנהל מחלקת קד"מ ואירועים מפעל הפיס
כתיבה ותכנים: שרון ספקטור מח' קריאייטיב מיתוס
בימוי שחקנים: עופר שפריר
קייטרינג: שקדים
תאורה: האנגר 11
תפאורה: במבי
עריכות וידאו: וידאו ליין
רקדניות במה: לימור שולב
רקדניות פלמנקו: סילביה דוראן
דמויות שחקנים: ראש חוצות
הקרנות מסכים: קול-שר

 

השבוע השיקו במפעל הפיס את תוכנית התמריצים לזכיינים לשנת 2008. ההשקה החגיגית התקיימה בהאנגר 11 שבנמל ת"א, בשני אירועי ענק אליהם הוזמנו כ-  2,500 זכיינים.

האירועים נפתחו בהפקת מקור של טלנובלה ספרדית "ויוה ברצלונה" בה השתתפו שחקנים, רקדנים וניצבים רבים. בטלנובלה שולבו כל המסרים מתוך תוכנית התמריצים שהועברו לזכיינים בדרך חוויתית ומהנה.

ההתרחשות על הבמה שולבה במייצג מולטימדיה שהופק במיוחד לצורך האירוע בו שולבו השחקנים ובכירי מפעל הפיס. כמו כן נעשה שימוש בעריכה מורכבת של חומר ויזואלי שהוקרן על כל 16 מסכי ההיקף בהאנגר ושימש תפאור להצגה. למוזמנים שהרגישו חלק בלתי נפרד מהמתרחש על הבמה חיכו הפתעות רבות של אפקטים מגוונים, החל מפירוטכניקה, דרך שטרות כסף שהועפו מהתקרה, בלונים שהופרחו בתזמון מדויק וניירות קונפטי שפוזרו והוארו בתאורה מיוחדת שיצרה תחושה של פתיתי שלג.

 

את האווירה הספרדית השלימו רקדניות מקצועיות מהסטודיו של סילביה דוראן שביצעו ריקודי פלמנקו בלבוש מסורתי. הבמה עוצבה בעיצוב שהשווה לה מראה תלת מימדי והועצמה באמצעות קיר לדים בגודל 130 מ"ר.

המוזמנים הרבים נהנו מקייטרינג עשיר ומגוון שהועמד לרשותם בתחילת הערב והוגש להם באולם נפרד שעוצב בסטיילינג אותנטי של טירה ספרדית עתיקה. 

 

(09.01.08)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©