באתר
במדריך
ראשי > תערוכות > בקרוב: עוצב בישראל 08

בקרוב: עוצב בישראל 08

קהילת המעצבים הישראלית מקיימת זו השנה השניה את אירועי "עוצב בישראל 08" – תערוכת הדגל של העיצוב הישראלי...

קהילת המעצבים הישראלית, עמותה המייצגת את אנשי המקצוע בתחומי העיצוב השונים, הודיעה כי תערוך בחודש הבא את תערוכת "עוצב בישראל 08", שתחשוף את הישגי העיצוב הישראלי העכשווי בשלוש השנים האחרונות.

בתערוכה יוצגו כ- 240 עבודות בתחומי העיצוב התעשייתי, העיצוב הגרפי, המדיה האינטראקטיבית ועיצוב התכשיטים. התערוכה הנערכת זו השנה השניה, תתקיים במרכז הירידים בתל אביב החל מה- 6 בפברואר ועד ל- 16 בפברואר 2008. הכניסה לתערוכה היא בחינם.

קהילת המעצבים עורכת את התערוכה בשיתוף עם הארץ כנסים ומגזין TheMarker, בחסות ראשית של בנק הפועלים, בתמיכת משרד התמ"ת, ובשיתוף מכון הייצוא, התאחדות התעשיינים וגורמים פרטיים נוספים. בשנה שעברה זכתה התערוכה להצלחה יוצאת דופן, וביקרו בה למעלה מ- 12,000 איש. השנה נוספו לצד התערוכה סמינרים מקצועיים ואירועים נוספים.

במסגרת אירועי "עוצב בישראל 08" תקיים קהילת המעצבים, בשיתוף ובחסות מיוחדת של מועצת הפיס לתרבות ואמנות, גם את תערוכת "מעצבי העתיד", שבמסגרתה יוצגו כ- 60 פרוייקטי סיום נבחרים של בוגרים טריים מכל בתי הספר לעיצוב ברחבי הארץ. בנוסף, יתקיים במסגרת האירועים הכנס השנתי בנושא "הכוח הכלכלי של העיצוב" של מגזין TheMarker.

דיוויד גרוסמן, נשיא קהילת המעצבים, אומר כי מטרתם של אירועי "עוצב בישראל 08" היא לקדם ולחשוף את העיצוב הישראלי לקהל הרחב. לדבריו, החיבור בין המעצב לתעשיין בפיתוח המוצר נותן הזדמנות טובה יותר לחברה הישראלית להתחרות בשוק הגלובלי, ולהפוך לשחקן מוביל בעל יתרון יחסי ובידול בשוק תחרותי.

 

בתמונות:
1. כרזה לעידוד שימוש במי גשם של האמן אבירם מאיר.  
2. "מציאות נעלמת" של האמנית דליה גפן.           

 

(23.01.08)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©