באתר
במדריך
ראשי > קידום מכירות > אדידס יוצאת בקד"מ לרגל היורו

אדידס יוצאת בקד"מ לרגל היורו

"השנה החלטנו להשקיע בקמפיין חוויתי בנקודות המכירה במקום בקמפיין טלויזיה\עיתונות כדי להעביר את חווית הכדורגל למספר גדול יותר של אנשים" כך מסבירה מנהלת הפרסום של אדידס בישראל את הבחירה בפעילות קד"מ בהפקת פרומו עבודי...

אדידס נותנת החסות הרשמית של יורו 2008, משיקה פעילות כדורגל ייחודית לכבוד יורו 2008 במספר קניונים מובילים בארץ. החברה משקיעה בפעילות זו כ-350,000 ₪ ושכרה את שירותיה של חברת הקד"מ פרומו עבודי לביצוע הפעילות.

הפעילות כוללת הקמת מתחם כדורגל מיוחד בגודל של 6 מטר רוחב ו-3 מטר גובה, בו כל אחד יכול להוכיח את איכויותיו ככדורגלן ולהוכיח איך הוא בועט מול מספר דרגות קושי של בעיטה. המתחם של אדידס כולל גם דגם של כדור היורו הרשמי בגודל מיוחד של 3 מטר גובה והוא ינוע בין קניונים מובילים בארץ בכל תקופת היורו.

 

"השנה החלטנו להשקיע בקמפיין חוויתי בנקודות המכירה שלנו במקום להעלות בקמפיין טלויזיה\עיתונות כדי להעביר את חווית הכדורגל למספר גדול יותר של אנשים, החיבור של אדידס לכדורגל היינו חיבור מובהק והמטרה שלנו היא להניע אנשים לשחק, ולהתחרות ולהוכיח את יכולות הכדורגל שלהם" כך מסבירה שיבולת עבודי מנהלת הפרסום של אדידס בישראל את הבחירה בפעילות קד"מ.

המתחם שנבנה במיוחד עבור קניונים ברחבי הארץ בנוי בצורת כלוב מרשת פתוחה בו כולם יכולים לראות את המתרחש והוא כולל הפעלות של מנחה ודיילות וכן פרסים שונים למשתתפים. בין הפרסים שמחלקת אדידס כחלק מהפעילות: גלויות ופוסטרים של כוכבי כדורגל, כדורי רגל של היורו ונעלי אדידס לשחקני הכדורגל המצטיינים. מתחם הכדורגל פתוח לכולם וכל אחד יכול לנסות ולהוכיח איזה כדורגלן הוא.

פעילות אדידס תפעל בקניונים הבאים, במהלך תקופת היורו:

    * 19.06-15: סטאר סנטר אשדוד, במתחם החדש
    * 24.06-20: קניון עזריאלי, ת"א קומת הכניסה
    * 27.06-25: גרנד קניון חיפה, קומה 3

 
(18.06.08)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©