באתר
במדריך
ראשי > אירועים > טקס חלוקת פרסי ההוקרה השנתי של קומברס

טקס חלוקת פרסי ההוקרה השנתי של קומברס

את הטקס ארגנה חברת הפקות הבוטיק Eurotel TD של דפנה שחף וטל טייכמן...

הפקה: EUROTEL td - טל טייכמן ודפנה שחף
בימוי ועיצוב: רקפת לוי
עוזר במאי: ערן פישר
הפקה אמנותית: ענת הולטר ראש חוצות

ארט: שי אלוני
מעצב תאורה: אלון כהן
עריכה מוסיקלית: עמוס עדני
כתיבת טקסט: תמי טיש
מנחה: רותם כהן
שחקנים: תיאטרון ארמה
רקדנית: מאיה קרמר
 

בארמון המלכותי המפואר Palacio Da Bolsa בעיר הציורית פורטו, פורטוגל, ערכה חברת Comverse את טקס חלוקת פרסי ההוקרה השנתי ללקוחותיה הנבחרים. "מדובר באירוע שהוא טקס האוסקר של חברת הענק קומברס", תיארה דפנה שחף את הכנס, "השתתפו בו כ-400 מנהלי בכירים נציגים של חברות סלולר מובילות מכל רחבי העולם, הנהלת החברה וכ-200 מעובדיה".

מנכ"ל טלסטרה הגיע מאוסטרליה במטוסו הפרטי כדי לקבל את הפרס לידיו. הטקס הנוצץ, המתקיים זו השנה השלישית בשיתוף עם חברת האנליסטים הבינלאומית Group Yankee, נערך בשנה שעברה במילאנו, והופק גם הוא על ידי חברת TD EUROTEL. כמו אשתקד, גם השנה הצליחו דפנה שחף וטל טייכמן להפתיע בגדול את האורחים והמארחים.

האירוע נפתח בשירת מקהלה גריגוריאנית בכנסיית St. Francis והתפתח למופע אומנותי עוצר נשימה בהשראת עידן התגליות, תחת שרביטה של הבימאית רקפת לוי. מסכי וידאו לא נראו שם אך באמצעות 400 ק"ג של תלבושות מרהיבות שנתפרו במיוחד לאירוע ואביזרי Art מיוחדים שנשלחו במיוחד מהארץ, זכו האורחים בחוויה אומנותית חד פעמית, שנתפרה במיוחד לחלל של המקום. 

30 שחקנים, רקדנים ונגנים הגיעו מישראל ומספרד ונתנו מופע שהותיר את האורחים פעורי פה. אך גולת הכותרת של הערב היה בהופעתה של רקדנית הבלט, מאיה קרמר מ"רוקדים עם כוכבים", שרקדה על כדור ענק דמוי גלובוס לקול שירתה של זמרת אופרה שתוך כדי המוסיקה שהושמעה, נחתו השמיים שהיו תלויים מעליה, והפכו להיות חלק משמלתה.  

 
 
 

 

(06.07.08)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©