באתר
במדריך
ראשי > אירועים > EXP מפיקה את מתחם "בר מארץ היין"

EXP מפיקה את מתחם "בר מארץ היין"

לרגל ציון 25 שנה להקמת היקב, החליטו אנשי יקבי רמת הגולן להביא את ארץ היין מרמת הגולן לתל אביב, ולהקים את "בר מארץ היין" בהפקת EXP...

הפקה: EXP אייל נאור
מנהלת לקוחות: מאיה זיו
עיצוב והשכרת ציוד: איה צאלים
הגברה, תאורה והקרנה: סימול
בינוי: שירותי במה
שילוט ומיתוג: סקנקס
מוסיקה: פדי מוסיקה

הרעיון שעמד מאחורי ההפקה היה להעניק הזדמנות חד פעמית לחוות את יקבי רמת הגולן במרחק נגיעה. מתוך ההבנה שלא ניתן להגביל את החוויה האמיתית של ארץ היין למתחם סגור וממוזג כפי שנעשה כיום בחנויות ה"פופ אפ", החליטה חברת ההפקה EXP - אייל נאור, המתמחה בשיווק חוויתי, בשיתוף עם צוות השיווק של יקבי רמת הגולן לפתח קונספט שיווקי חדש – "אאוט דור פופ אפ" – הדור הבא של הפופ אפ סטורס.

באמצעות הפרויקט יוכל הקהל לחוות את יקבי רמת הגולן דרך המאפיינים והאיכויות המלווים את היקב מיום הקמתו, דרך המראות, הריחות, הטעמים, הכרמים והחתירה הבלתי מתפשרת למצוינות. כל אלה יחד חוברים לחוויה הוליסטית אחת, המתורגמת לסיור ברמת הגולן – היא ארץ היין. בברים, המעוצבים עם אבני בזלת מקוריות מהרמה לצד כדי חרס ענקיים, יוכלו המבקרים לטעום מגוון מרתק של יינות, לשמוע וללמוד את הסיפורים שלהם ולהתרשם מעושר היצירה של היקב ששינה את מפת היין בישראל.

"בר מארץ היין" הוקם לאורך המזח בנמל תל אביב, ויפעל עד ה- 20 בספטמבר. במהלך ימי הפעילות נפתח מגוון מרתק מיינות היקב ונמזג לכוסות, כולל יינות נדירים ויוצאי דופן שמעולם לא היו נגישים למזיגה ומכירה בכוסות ונפתחים במיוחד לכבוד האירוע. 

בנוסף, מתקיימות במתחם סדנאות יין אינטימיות בהן נטעם יין מאותו זן לאורך שנות הבציר שלו, וטעימות יין רוחביות – בהן טועמים יינות מובילים ביקב, סדנא על ההיסטוריה היינית של היקב ועוד אשר מטרתן להעמיק ולהרחיב את ההיכרות של המבקרים עם עולם היין בכלל ועם עולם היין של יקבי רמת הגולן בפרט. היינות וחלק מהסדנאות המקצועיות הינם בתשלום.

עוד במהלך האירוע: מחלבת יעקבס העמידו דוכן לממכר גבינות צאן איכותיות כהשלמה ליינות מארץ היין. מבין מבחר הגבינות המשווקות במקום: גאודה, רוקפור, קממברט, מונצ'נו, סנט מור, קצ'וטה, פיקורינו ועוד.

על הפקת הפרויקט אמונה חברת EXP - אייל נאור המתמחה בשיווק חוויתי. חברת EXP, שהוקמה בשנת 2002 ונחשבת לחלוצה בתחום השיווק החוויתי בארץ. 
 

 

(17.09.08)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©