באתר
במדריך
ראשי > אירועים > למען שחרורו של גלעד שליט

למען שחרורו של גלעד שליט

בסוף חול המועד סוכות יתקיימו ברחבי הארץ מאות פעילויות, למען שחרורו של גלעד שליט...

בסוף חול המועד סוכות, יום א' 19 באוקטובר, יתקיימו ברחבי הארץ מאות פעילויות שמטרתן יצירת הד ציבורי מאסיבי למען שחרורו של גלעד שליט.


בין הפעילויות שיתקיימו

 

עצרת הזדהות בכרם שלום - מקום חטיפתו של שליט, וצעדת 44 ק"מ ו- 888 מטר מאזור לטרון, דרך "דרך בורמה", ומעבר ליד הכנסת בדרך לנקודת הסיום בגן סאקר בירושלים.
לאורך המסלול יהיו ארבע נקודות כניסה נוספות במרחק של 30 ק"מ, 20 ק"מ, 10 ק"מ ו- 4 ק"מ מהיעד בירושלים.
בשלושה הקילומטרים האחרונים הצעידה תהיה איטית בהרבה, כך שאנשים רבים יוכלו להצטרף. זמן היעד להגעה לגן סאקר הוא 19.00 בערב, ובמקום יתקיים אירוע קבלת פנים לצועדים.

עוד בין הפעילויות ביום מיוחד זה: קומזיץ ושירה בציבור בתל חדיד, מסלול רכיבה על אופניים באורך 8,880 מטרים בפארק הירקון, פיקניק משפחות בפארק רעננה, שיעור יוגה לילדים ופעוטות בנתניה, מעגל מדיטציה בראשון לציון, אימון יוגה והתבוננות פנימית בקאנטרי קלאב רמת פולג, ועוד.

 

חזונו של איש 


יוזם הפעילויות הוא ג'ואי רוזנפלד, מנהל בכיר בחברת מחשבים שהחליט שנמאס לו מהסחבת בכל הנוגע לשחרור החייל השבוי גלעד שליט.
רוזנפלד, שהקים את האתר: www.giladshalit888.com בו מעודכנות כל הפעילויות המתוכננות, מבקש מקבוצות או יחידים המעוניינים לארגן אירוע - לפרסם באתר את דבר קיומו, על מנת שאזרחים המעוניינים לקחת חלק, יוכלו להיכנס לאתר ולבחור לאיזה אירוע להגיע.  


האירועים ושם המפיק יפורסמו באתר על פי סדר העלאתם לאתר, ללא קשר לגודל האירוע. מספר המשתתפים בכל אירוע יעודכן באופן שוטף. רוזנפלד מנסה לעודד תחרות ידידותית בנושא. כל פעילות חברתית אמורה למנות אחד עשר אנשים ומעלה, והיא יכולה להיות בכל התחומים כשנושא הפעילויות הוא: גלעד שליט חופשי, בריא ושלם.

חזונו של רוזנפלד הוא שלאחר יום הפעילויות למען גלעד שליט, המודעות תגבר והממשלה תפעל ביתר שאת לשחרורו, כך שעד התאריך 29.11.2008 בשעה 20:00 בערב, ישוחרר גלעד שליט חופשי, בריא ושלם. בתאריך זה ימלאו 888 ימים מאז חטיפתו של שליט, וזהו פרק זמן ארוך ביותר כדי לשחררו הביתה.

ג'ואי רוזנפלד אומר: "אני קורא לכל הציבור, יהודים וערבים כאחד לקחת חלק בפעילויות למען גלעד שליט. המטרה שלנו היא להעלות את המודעות ולחזק את ידיהם של אנשי הביטחון והממשלה שיפעלו לשחרורו של שליט במהרה. באמצעות הפעילויות ובאמצעות חשיבה חיובית של כל העולם, אני מאמין שנוכל להשפיע. בתאריך 29.11.08, 888 ימים מאז חטיפתו, נתאסף כולנו בכיכר רבין, עם תקווה בלב שסוף סוף נוכל לשמוח ולחגוג את שובו של גלעד שליט הביתה".

פרטים על הפעילויות באתר 

 

 

(07.10.08)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©