באתר
במדריך
ראשי > פרומו > הישארו עימנו

הישארו עימנו

הניוזלטר היוצא אחת לחודש מרכז את החדשות בתחום ה- Live Marketing ונשלח ישירות למייל של כ- 40,000 מקבלי החלטות ומובילי דעת בתחום הניהול, השיווק, הפרסום והשיווק החוויתי....

בימים אלה נכנס לתוקפו חוק דואר הזבל (ספאם) שנועד לצמצם משמעותית את תופעת הפרסומות הבלתי קרואות, בדואר אלקטרוני, SMS ובטלפון. החוק החדש והמבורך אוסר על משלוח פרסומות ללא קבלת הסכמה מראש של הנמען.

 

בניגוד למודל האמריקאי (מודל Opt-Out) לפיו השולח רשאי לשלוח הודעות פרסומת בשיווק ישיר, אלא אם הודיע הנמען כי הוא מסרב לקבל הודעות נוספות, אימצו בישראל את המודל האירופאי (מודל Opt-In) לפיו חל איסור על משלוח הודעות פרסומת בשיווק ישיר, אלא אם התקבלה מראש הסכמת הנמען.

 

בפרומו יישמנו את החוק החדש הרבה לפני כניסתו ולמעשה מהרגע שהניוזלטר עלה לאוויר דאגנו לשלוח אותו רק לאנשים שנרשמו בפועל למאגר המקבל את הניוזלטר. בנוסף, מערכת פרומו נמנעת מלשלוח למאגר זה מיילים פרסומיים. הניוזלטר היוצא אחת לחודש מרכז את החדשות בתחום ה- Live Marketing ונשלח ישירות למייל של כ- 40,000 מקבלי החלטות ומובילי דעת בתחום הניהול, השיווק, הפרסום והשיווק החוויתי.

 

חשוב לנו שתישארו מעודכנים, תמשיכו להיות עם האצבע על הדופק ותיהנו מהניוזלטר. על אף כל זאת ולרגל החוק החדש, יש לכם הזדמנות נוספת להסיר את עצמכם מהרשימה.

 

להסרה מרשימת התפוצה ליחצו על הלינק בתחתית העמוד

 


 

 

 

 

(30.11.08)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©