באתר
במדריך
ראשי > אירועים > רותי נבון בכנס המפיקים 2009

רותי נבון בכנס המפיקים 2009

הזמרת האגדית רותי נבון, נותנת לכם לטעום ולהאזין ל-2 עיבודים חדשים יוצאי דופן שיצוגו במופע המרכזי - של כנס המפיקים 2009...

רותי נבון - זמרת הפופ הנשמה של ישראל, בעלת האיכויות הקוליות הנדירות, חוזרת להופיע "בהילוך גבוה" על הבמות בישראל, עם שיריה הידועים בעיבודים חדשים ועם שירים חדשים.


לראשונה הזמרת האגדית, נותנת לכם לטעום ולהאזין ל-2 עיבודים חדשים יוצאי דופן שיצוגו במופע המרכזי - של כנס המפיקים 2009

שמוליק בכר נייס מבמאי המופע: "ענף האירועים, ההפקות, התערוכות והקד"מ בא למכור לנו פנטזיה. אנחנו כל הזמן בחיפוש אחר רעיונות ואמצעים חדשים –מפתיעים יותר, מרגשים יותר, קסומים יותר – בכדי להגיע לכמה שיותר לקוחות. לפעמים נדמה לנו שאנחנו ממציאים את הגלגל, כאשר בעצם אנחנו מגלים שוב ושוב, כי מאז שנברא העולם בשישה ימים, אנחנו בעצם לא ממציאים שום דבר – רק לומדים מחדש איך להשתמש במה שיש. לכן המופע CHANGE - לזרום עם השינוי – מציע מגוון של צירופים והרכבים שונים, מכל אמנויות הבמה, לצד הטכנולוגיות המשוכללות ביותר. במהלך המופע יוצגו פרשנויות חדשות לנכסי צאן ברזל של התרבות הישראלית וכן הצדעה לראשוני התעשיה."


רותי נבון –השאירה חותם משמעותי במוסיקה בארץ. בנקודה זו יצאה לגיחות ושהייה (ממושכת) בארה"ב, והקריירה שלה התפצלה אל בין שני עברי האוקיינוס, עד ששבה לישראל לצמיתות. רותי היא דמות ייחודית שעברה שינויים רבים במהלך הקריירה שלה ולמעשה חצתה גבולות ומגזרים הן בחייה האישיים והן בקריירה המוסיקלית שלה, האיכות הווקאליות יוצאת הדופן שמצליחה רותי לשמר גורם להחסיר פעימה כל פעם מחדש.
קוטנר הגדיר את נבון כזמרת הפופ הראשונה של ישראל.
בנוסף  הוגדרה ע"י טובי המבקרים בעולם כ"פרנק סינטרה" הנשית והישראלית
(.Clive Barnes, NEW YORK TIMES, Douglas Watt, DAILY NEW)

 

שמוליק בכר נייס: "רותי היא אומן שקל להתאהב בו, זמרת מזהירה בעלת קול שמימי: אישיות חזקה, חכמה, רגישה, וכישרונה מרתק בהופעותיה. במופע המרכזי, רותי תבצע גרסת בלוז ל"הפרח בגני" של זהר ארגוב. העיבודים החדשים והיכולת ליצור קומפוזיציה חדשה ללהיט עבר מציג את הורסטיליות הנדירה של רותי.


יובל זמיר: "כמו כן לראשונה מציגה רותי נבון עיבוד תוסס ברוח צעירה  ללהיט הענק שביצעה עם צביקה פיק בשנות ה-70 "הרקדן האוטומטי" אותו עיבד המפיק המוסיקלי של אלבומה: אסי טל –  גרסא זו תשלב על הבמה מופע אנרגטי של רותי נבון בשילוב מולטימדיה ורקדני ברייקדאנס ומעופפי פארקור מלהקת SAP המציגים הופעה ייחודית ומקורית מעולם התנועה האורבני".(13.01.09)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©