באתר
במדריך
ראשי > אירועים > 100 שנות אופנה בתל אביב

100 שנות אופנה בתל אביב

ויצו תנועת הנשים הגדולה ביותר בעולם בשיתוף חברת ההפקות והשיווק החוויתי EXP יפיקו אירוע אופנה בעיר תל אביב תחת הכותרת: "100 שנות אופנה – 100 לתל אביב"...

במסגרת פעילות ויצו למען ילדים בסיכון ולמניעת אלימות במשפחה, תערוך ויצו ישראל בשיתוף עם EXP ערב התרמה ענק תחת הכותרת "100 שנות אופנה –לתל אביב".

 

מה בתוכנית

 

במרכז הערב יערך מופע אופנה ייחודי בו מיטב המעצבים בארץ יציגו עשרה פריטים ייחודים בהשראת העיר תל אביב העיר העברית הראשונה, ויסמל את העיר מבחינה פוליטית, חברתית, היסטורית ונוסטלגית. ביו המעצבים שתרמו את הבגדים לאירוע: ירון מינק ובסקי, ששון קדם, גלית לוי, גרשון ברם, מאיה נגרי, דורין פרנקפורט, חיה ניר, כתומנטה, רזיאלה, ברי מאייר, אופיר דאהן ועוד.

כל ההכנסות ממכירת הכרטיסים יועברו לפרויקטים של ויצו למען ילדים ונשים בסיכון כגון: 10 בתים חמים לנערות בסיכון, קו חירום הארצי לנשים ולילדים בסיכון ועוד.

נבחרת המעצבים תלביש שורה של נשים מפורסמות ממגוון תחומי עשייה לצד דוגמניות מקצועיות מסוכנות רוברטו. בין הדוגמניות שיככבו באירוע קרן גילרמן הבת של ג'ניס גילרמן, מעיין קרת, גלית גיאת, שירה פרבר, ניקול הלפרין, אבישג רבינר, רחל תורג'מן, אסי לוי ועוד רבות.

האירוע יכלול תוכנית אומנותית בהשתתפות אמילי קרפל, פבלו רוזנברג שרון חזיז ועדי כהן. את האירוע ינחו גילת אנקורי ויובל כספין, על בימוי התצוגה אחראית סמדר גנזי, על האיפור ירין שחף, שיער- שוקי זיקרי.

בערב ההתרמה יתארחו אורחים נכבדים מהארץ ומחו"ל, ביניהם ראש עירית ת"א, רון חולדאי, חיים כצמן, יו"ר גזית גלוב ויו"ר מגבית ויצו, ג'ניס ודני גילרמן (לשעבר שגריר ישראל באו"ם), ואנשים מצמרת העסקים בישראל.

 

לכידות מנצחת בשעת משבר


יוכי פלר, יו"ר ויצו ישראל: " מדהים לראות, כיצד בזמנים קשים, בהם העולם עובר משבר כלכלי ובישראל רועמים התותחים, הלכידות שלנו מנצחת. נפלא היה לראות את המידיות בה כל אחד ואחת מהמשתתפים באירוע נענה לפנייתנו לתרום את חלקו. קהל התורמות והתורמים שלנו לא שכח לרגע את המצוקות החברתיות, התייצבותם לצידנו תחזק ילדים ונשים בסיכון המטופלים בויצו."

אייל נאור, מנכ"ל ובעלים EXP:" אני שמח  וגאה לשיתוף פעולה נוסף עם ויצו, שבחרה להפקיד בידינו את הפקת אירוע חשוב זה, כחלק ממגוון הפעילויות המשותפות שלנו בשלוש שנים האחרונות, ומתרגשים לנוכח שיתוף הפעולה המדהים וההיענות הנרחבת שקיבלנו מכל נותני השירותים המשתתפים באירוע. גם עכשיו בימי המיתון החלטנו להתנדב ולהפיק אירוע מורכב זה בשל חשיבותו בעיננו."

אודות EXP

 

EXP הינה חברת הפקות ושיווק חווייתי בראשותו של אייל נאור , נוסדה בשנת 2002 במטרה לספק פלטפורמה לפתרונות קריאייטיביים הנגזרים מהאסטרטגיה השיווקית ומותאמים לצרכי הלקוח. אייל נאור הינו גם המייסד של פורום BLACK הפורום הראשון של שוק הקד"מ והאירועים העסקיים בישראל.

"100 שנות אופנה – 100 לתל אביב", 22 לפברואר 2009, "האנגר 11" תל אביב.

 

 

(19.02.09)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©