באתר
במדריך
ראשי > מרכזי מבקרים > PROMO 2009 - אירועי העשור - תערוכות ומרכזי מבקרים - Disk-In Pro

PROMO 2009 - אירועי העשור - תערוכות ומרכזי מבקרים - Disk-In Pro

Disk-In Pro - הפרויקטים של העשור

לילות שאן – חוויה רב חושית בבית שאן הקדומה

שנה: 2008

מיקום: גן העתיקות הלאומי בבית שאן 
מיוחד:
Disk-In Pro השיקה ביולי 2008 את "לילות שאן" – מופע אור קולי ייחודי בגן העתיקות הלאומי בבית שאן. פרויקט זה הינו הראשון מסוגו בעולם הממוקם בשטחי חפירות ארכיאולוגיות תחת כיפת השמיים המשלב טכנולוגיה חדישה, הקרנות ענק, תאורה וסאונד.
המופע כולל מיצגים אורקוליים קבועים הפזורים על פני 110 דונם  בשטח האתר ומעניקים למבקר תחושה של יישוב חי ותוסס ועדות להתרחשויות היסטוריות בעיר בית שאן לאורך אלפי שנים. המופע הוקם ביוזמת רשות הטבע והגנים, משרד התיירות באמצעות החמ"ת ועיריית בית שאן ותקציבו עמד על 10 מיליון ₪. Disk-In Pro מציעה לגנים ארכיאולוגים אטרקציה לילית ייחודית המאפשרת לאתר להגדיל משמעותית את מספר המבקרים ולגוון את החוויה.

מבט אל העתיד – ביתן ישראל Expo 2010 שנגחאי, סין
לקוח: משרד החוץ

שנה: 2010

מיקום: שנגחאי, סין
מיוחד: Disk-In Pro זכתה בשיתוף עם קבוצתו של האדריכל חיים דותן במכרז משרד החוץ לתכנון והקמה של ביתן ישראל בתערוכת אקספו שתתקיים בשנת 2010 בשנגחאי סין. Disk-In Pro הייתה שותפה בתכנון הקונספט ותספק לפרויקט את הפקת התכנים לביתן וכן את טכנולוגיות המולטימדיה. הקונספט האמנותי מציג את השיח הישראלי, המתאפיין במפגש בין מסורת וקידמה, כבסיס לחדשנותה של ישראל בתחומים שונים. המבנה הארכיטקוני שיוקם לתערוכה משדר חדשנות אדריכלית ובנוי בטכנולוגיות מתקדמות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, בהתאם לנושא התערוכה: BETTER  CITY, BETTER LIFE .


המצפה התת ימי – סרט Ride חדש ל- Oceanarium
תסריט: אפריים סידון

בימוי: גבריאל ביבליוביץ

שנה: 2007 

מיוחד: Disk-In Pro הפיקה בשנת 2007 סרט ride חדש עבור אולם ה-Oceanarium שבמצפה התת ימי באילת. הסרט עוסק במפגשים עם מלכי האוקיינוס – הכרישים, ואורכו כ-20 דקות.
ההפקה בוצעה בפורמט HD וכללה קאסט שחקנים וניצבים נרחב וכן צילומים תת ימיים מורכבים שבוצעו ע"י צוות צילום מומחה מאוסטרליה. מערכות ההקרנה והמסך שבאולם שודרגו לפורמט HD והבמות הנעות תוכנתו בהתאם לסרט החדש, בסנכרון לסרט הותקנו אפקטים מיוחדים כולל סאונד רב ערוצי.

Jewish Children Museum, Brooklyn NY

שנה: 2005

מיקום: ברוקלין, ניו-יורק
מיוחד: מוזיאון הילדים היהודי בברוקלין, ניו יורק, שהושק בשנת 2005 הוא הגדול ביותר מסוגו. בהקמת המבנה החדיש והתצוגות הושקעו 31 מיליון דולר. מטרת המוזיאון "היא ללמד ילדים יהודים על ההיסטוריה, המסורת והערכים שלהם, וכן לחנך ילדים לא יהודים על אודות היהדות, על מנת לקדם סובלנות ולהילחם באנטישמיות".
Disk-In Pro הפיקה את המיצגים השונים ואת עמדות המולטימדיה האינטראקטיביות בהתאמה לגיל קהל היעד – טרום בר מצווה. בנוסף הייתה Disk-In Pro אחראית על תכנון והתקנת מערכות הבקרה, מחשבי המשחקים ונגני המולטימדיה הרבים שמכיל המוזיאון.

טכנולוגיה בשירות האמנות

Disk-In Pro, המתמחה בהקמה ותכנון של מרכזי מבקרים, מוזיאונים וחללי מיצג וקונספט, משלבת טכנולוגיה מתקדמת באדריכלות כבר בשלב עיצוב המקום. הפלטפורמה הטכנולוגית מאפשרת יצירת חללים המשנים את חזותם תוך גיוון והתחדשות מתמדת וכן העברת מסרים שיווקיים אינפורמטיביים. בין עבודותינו: שולחן אינטראקטיבי במבואת הכניסה של Microsoft, המרכז האינטראקטיבי של NOKIA, מבואת הכניסה בבילינסון. כמו כן Disk-In Pro נהנית משיתוף פעולה טכנולוגי עם אמנים שונים, בינהם: מיכל רובנר, אמנית ישראלית בינלאומית, הנעזרת בטכנולוגיות החברה בתערוכותיה. עמית גורן, אמן המשתמש בטכנולוגיות החברה להצגת עבודות וידאו מורכבות בתערוכות ברחבי העולם.

 

 

  

(14.06.09)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©