באתר
במדריך
ראשי > אירועים > PROMO 2009 - אירועי העשור - בימות

PROMO 2009 - אירועי העשור - בימות

בימות - אירועי העשור

IBM "קול השנה"

הפקה: בימות אירועים
בימוי: עידו שרף

שנה: ראש השנה 2004
מיקום: חוות רונית
ספקים: עיצוב: רון בן יעקב, עיצוב תאורה: רונן נג'ר, בינוי: שירותי במה, הקרנות ומסך מים: AVS, קייטרינג: מזל טלה, אומנים: הנחייה וקטעי קישור-צביקה הדר, מופע מרכזי: ריטה ועברי לידר.
מיוחד: 3500 עובדי IBM ובנות/בני הזוג התכנסו לחגוג אירוע שנתי מרהיב ששילב את ריטה במיצג על מסך מים, פסלים חיים ומצגים על רפסודות האגם. את האירוע ניצח בהנחיה וקטעי קישור צביקה הדר, האירוע שילב סרטים בשילוב עובדי החברה. שיא האירוע היה מופע העובדים "קול השנה" ששילב נגנים, זמרים, רקדנים למופע מדהים כולו תוצרת IBM. את האירוע חתמו ריטה ועברי לידר.

orange circus הקרקס הגדול של orange 

הפקה: בימות אירועים

שנה: מאי 2006

מיקום: חוות רונית  

מיוחד: אירוע המשפחות השנתי של חברת פרטנר לכ- 3000 אורחים בחוות רונית – אירוע קרקס שטרם נראה כדוגמתו בארץ. חוות רונית עוצבה ע"י רון בן יעקב שהפך אותה לקרקס אחד גדול. כבר בקבלת הפנים, דמויות שטח ייחודיות הכניסו את המוזמנים לאווירה צבעונית של הקרקס הישן של פעם, עם מגוון פעילויות קרקס חוויתיות לכל הגילאים: מספרת סיפורים, מוכר שיקויים, בלונים, תיבות נגינה, תיאטרון בובות, דוכני יריד, חד אופן, סדנאות קרקס, בנג'י טרמפולינה, הליכה על חבל ועוד ועוד... את ההפנינג הגדול חתם מופע קרקס בינלאומי שהוצג באמפיתיאטרון מול האגם. המופע הופק במיוחד לאירוע, בבימויו של ג'קי בכר ובהנחיתו של וילוז'ני בדמות מנהל הזירה.  את הקרקס ליוותה שירי מימון ולהקתה, הפתעת האירוע, שעלתה לבמה במופע אווירי והלהיבה בלהיטיה את הילדים והמבוגרים כאחד.

פילובולוס

מיוחד: בינואר 2008 הביא והפיק בישראל יואל פאר מנכ"ל בימות, את להקת המחול פילובולוס. בימות מתמחה בהבאת מופעים ואומנים מהשורה הראשונה ומקיימת קשרים רציפים עם אמרגנים ומפיקים בחו"ל. בקרוב - להקת המחול של פיליפ ז'נט ... ו"כרמן" של אנטוניו גאדס.

הפקות חנוכה
היפה והחיה, נרניה, אוליבר, פסטיבל שירי ילדים...
מבית היוצר של בימות אירועים וקרן אור - יריב יפת הפקות.

 

 

(05.07.09)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©