באתר
במדריך
ראשי > אירועים > PROMO 2009 - אירועי העשור - תא עיצוב

PROMO 2009 - אירועי העשור - תא עיצוב

תא עיצוב - עשור של עיצובים 

אירוע השקת מרכז יצחק רבין
הפקה: קומטק-דניאל בנעים
עיצוב: תא עיצוב
הגברה והקרנה: סימול
בינוי: זברה
דקורציות: פרידה פבלו
צילום: נעמי יוגב
שנה: נובמבר 2005
מיקום: מרכז רבין – שד' רוקח ת"א
מיוחד: אירוע ממלכתי יוקרתי להשקת מבנה מרכז יצחק רבין. באירוע השתתפו מדינאים מהארץ ומרחבי העולם. האירוע התפרש על שטחים נרחבים, בתוך ובהיקף המבנה, וכלל מתחם קבלת פנים מפואר, מתחמי תקשורת ואוהל מרכזי גדול מימדים בו התקיים הטקס הרשמי וארוחת ערב מהודרת סביב שולחנות. הבמה עוצבה בעזרת משטחים בהירים שהוצבו בשכבות ועומקים שונים ויצרו קומפוזיציה של נוף אישי ומופשט. על גבי המשטחים הבהירים התקיים משחק מתואם של הקרנות וידאו מוקפדות ותאורה בשילוב צילומים מוגדלים ואותנטיים עם כתב ידו של יצחק רבין.
 
חתונה יוקרתית במלון הילטון

עיצוב: תא עיצוב
הפקה: קומטק-דניאל בנעים
הגברה והקרנה: סימול
בינוי ובמות: שרותי במה וזברה- תערוכות
דקורציות: פרידה פבלו
מיוחד: עיצוב חתונה יוקרתית במלון הילטון. החתונה התפרשה על פני מתחמים רבים בשטח מלון הילטון ועוצבה בקו הנע בין הקלאסי למודרני. כל מתחם קיבל טיפול עיצובי באופי שונה אשר ייחד והתאים אותו לתפקידו באירוע. קבלת הפנים, אשר התרחשה במרפסת המלון, עוצבה ברוח של אירוע גן אביבי. בהיקף המתחם נמתחו הדפסות ענק של פריחת דובדבן. שני מבני גזיבו לבנים הוצבו במרכז החלל, ושלושה מתחמי הסבה נמוכים נמתחו לאורך המרפסת. בדים וכריות עם הדפסים אורגנים וסידורי פרחים שופעים ואביביים עיטרו את השולחנות ומרכזי המזנונים.   

ועידת ישראל לעסקים גלובס 2006
הפקה: קומטק-דניאל בנעים
עיצוב: תא עיצוב
הגברה והקרנה: סימול
בינוי: שירותי במה
דקורציות: פרידה פבלו
צילום: נעמי יוגב
מיוחד: הקונספט לעיצוב במת הפתיחה של ועידת העסקים 2006 היה:"זרימה ומעבר אינפורמציה בעידן של טכנולוגיה מתקדמת". מסך הקרנה באורך של 50 מ' עטף את הקהל וגלש מקדמת הבמה אל קירות הצד. לאורך קיר ההקרנה נגרעו משטחים בשלוש שכבות אשר יצרו אזורי הקרנה מאורכים המתחברים זה לזה. קווי הקונטור שנוצרו וטיילו לאורך הקיר, הוארו בתאורות חבויות בצבעי המותג, והבליטו את העומקים בבינוי.

עיצוב ביתן Extal 2008
עיצוב והפקה: תא עיצוב
בינוי: זברה
תאורה: אילון תאורה
צילום: נעמי יוגב
מיוחד: ביתן חברת Extal הוקם במסגרת תערוכת בילדינג 08 וcasa08. חברת Extal מתמחה בפיתוח וייצור פרופילים לתעשיות בניה ואדריכלות מתקדמות. הקונספט לעיצוב הביתן נולד ברוח מוצרי החברה, כסדרה של פרופילים צורניים היוצרים מונומנט אדריכלי מרשים ומתוחכם אשר בלט בשטח התערוכה.

 

 

(16.08.09)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©