באתר
במדריך
ראשי > אירועים > מופע אור וחושך בפסטיבל האור

מופע אור וחושך בפסטיבל האור

במהלך פסטיבל האור יתקיים מופע חדש ומרהיב של קבוצת פירומניה - "בין השמשות" - חיזיון אורות תנ"כי - עתידני בירושלים העתיקה...

המופע החדש והמרהיב "בין השמשות" של קבוצת "פירומניה" הבינלאומית, הופק במיוחד עבור פסטיבל "אור ירושלים" המופע משלב את המקורות היהודיים ואת ההיסטוריה של העיר העתיקה, עם תיאטרון של אפקטים ופירוטכניקה. המופע, יעלה ב"גן התקומה" שבעיר העתיקה במהלך ימי פסטיבל האור פעמיים ביום.

 

נביא תימהוני שמופיע על חומות העיר העתיקה ומבשר לבני ירושלים על חזון אפוקליפטי תנכ"י–עתידני, מלחמת בני האור בבני החושך, פותח את המופע ושולח את הצופה אל חיזיון אמנותי נדיר ויוצא דופן. הנביא הפירומן ובני האור, מצליחים להחזיר את האור לירושלים באותות ובמופתים.

באמתחתם של בני האור מבחר גדול של אפקטים ייחודיים ומקוריים, פרי פיתוח של קבוצת 'פירומניה'. בין שלל האפקטים שהוכנו במיוחד למופע זה: בובות העשויות סיבים אופטיים, אורות לייזר המשתתפים במופע פנטומימה, סילוני עשן-אור ופירוטכניקה מתקדמת. כל אלו משולבים בחיזיון מרהיב, הכולל תיאטרון, מחול  ואקרובטיקה.

 

פירומניה הינה קבוצה בינלאומית שיוצרת מופעים המשלבים אקרובטיקה, מחול ותיאטרון עם אפקטים חדשניים של תאורה ופירוטכניקה. הקבוצה הוקמה בישראל בשנת 1996 ומשתתפת בפסטיבלים ותיאטראות באירופה ובכל העולם. פירומניה קנתה לעצמה מוניטין בין-לאומי בזכות החדשנות, המקוריות והשילוב המרתק בין אומנויות הבמה הקלאסיות לטכנולוגיות חדשות ואפקטים.

פסטיבל האור בירושלים העתיקה, שבמסגרתו יועלה המופע, הינו אירוע אומנותי ענק ומרשים, ראשון מסוגו בישראל. מדובר בחגיגה חושית מרהיבה של אומנות ואורות, הצפויה לשנות את פניה של העיר העתיקה למשך שבוע ימים ולהעניק מימד אמנותי ודרמטי, באמצעות האור, ללילות העיר העתיקה. הארת עשרות נכסים ארכיטקטוניים, מיצבים ומיצגים שיוארו בדרך אמנותית, גלריות רחוב, פסלי ענק מוארים, מיצגים מוזיקאליים לצד מופעי חוצות שונים, מופעי אש, מוסיקה, תנועה ופסלי אור – ייצרו פסטיבל שהינו  חגיגה חושית רבת רושם, המיועדת לכל המשפחה ויוצרת רגעי קסם בלתי נשכחים. 

לפרטים נוספים

 

המופע יתקיים במהלך "פסטיבל האור" ב"גן התקומה"  פעמיים ביום: בימי חול 20:45, 22:15, במוצ"ש: 21:00, 22:30 וביום הפתיחה: 22:15, 10-16 ביוני 2009
  * משך המופע חצי שעה* פתוח לציבור * ללא תשלום

 

(02.06.09)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©