באתר
במדריך
ראשי > קידום מכירות > משק צוריאל מתמתג מחדש

משק צוריאל מתמתג מחדש

משק צוריאל יוצא בהשקה מחדש, מגוון מוצרים איכותיים יושקו תחת הסיסמא: משק צוריאל - טעימה מהגליל...

מחלבת "משק צוריאל", המתמחה כבר למעלה מ-20 שנה בייצור גבינות איכותיות, חלב עיזים ויוגורטים, מודיעה על מהלך של מיתוג מחדש. המיתוג המחודש עתיד למצב את "משק צוריאל" כמחלבה מומחית גלילית - ישראלית, תחת הסיסמא "משק צוריאל – טעימה מהגליל".

ל"משק צוריאל" מגוון מוצרים ייחודי ורחב הכולל, בין היתר, גבינות מלוחות, מוצרים שונים מחלב עיזים, גבינות מיוחדות מחלב עיזים וצאן, וכן מגוון מוצרים מחלב סויה. במסגרת המהלך, הוחלט לשים דגש על תחום חלב העיזים, הנחשב לשוק צומח שעונה למגמת הבריאות ובמקביל מעניק חוויה מפנקת ואנינה.

במסגרת המהלך, הוחלט על שינוי מהותי בתחום חלב העיזים בקרטון. חלב העיזים ישווק באריזה חדשה של 1 ליטר, והמחיר לצרכן יירד בלמעלה מ-35%. המטרה היא להגדיל שוק זה, ובהתחשב בתקופה, הוחלט להציע את המוצר במחיר אטרקטיבי במיוחד. מאותן סיבות גם יוגורט עיזים בגביע הושק בגביע מוקטן של 150 גרם, ובכך הצטמצמה עלות יחידת הקנייה ועימה חסמי ההתנסות בשוק זה. בנוסף, משיקה המחלבה גבינות שמנת עיזים למעדניות ברשתות השיווק. בהמשך מתכוונת החברה להציע חידושים נוספים.

מגוון המוצרים ישווק מעתה באריזות חדשות. מרבית האריזות עברו שדרוג ויהיו נוחות וידידותיות יותר למשתמש, וכמובן יישארו בצבע הירוק שמאפיין את משק צוריאל.

השפה העיצובית שנבחרה לייצג את משק צוריאל מתארת את הסביבה הגיאוגרפית של משק צוריאל – המרחבים הירוקים של הגליל וברקע הר תבור. הסיפור של המחלבה יופיע על גבי האריזות: "לרגלי התבור, בלב הגליל, שוכן כבר יותר מ- 20 שנה משק צוריאל. המרחבים הירוקים, האוויר הצלול והקצב הגלילי הם סביבה מושלמת לעזים, לכבשים ולפרות, שנותנות לנו חלב עשיר ואיכותי. בזכות המומחיות והמקצועיות שצברנו ותשומת הלב לכל פרט ופרט, אנו מגישים לכם טעימה מהגליל. תיהנו." בלוגו החדש נראה איש המשק ולצידו עז, מביטים אל הגליל. על מלאכת העיצוב ניצח סטודיו PARTNERS&ADLAI.

"משק צוריאל" נוסד בגליל לפני למעלה מ-20 שנה ובמשך שנים התמחה במוצרי חלב מחלב עיזים, כבשים, בקר וגם מחלב סויה. לפני כשנה וחצי נרכש על ידי החברה המרכזית למשקאות אשר החליטה להוציא את המחלבה לדרך מיתוגית חדשה כחלק מגיבוש זהות חדשה.

 

(03.06.09)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©