באתר
במדריך
ראשי > אירועים > ללא מילים: קרקס הפלאים בארץ

ללא מילים: קרקס הפלאים בארץ

לה בוסטרופדו, טולוז, צרפת מציג: קרקס הפלאים - תיאטרון קרקסי, ללא מילים עם 4 שחקנים, 4 בובות ו.... 5 חולדות ישראליות חיות...

קבוצת "לה בוסטרופדו" מגיעה לארץ במסגרת פסטיבל התיאטרון הבינלאומי הראשון של תל-אביב-יפו שמפיק התיאטרון הקאמרי.

"קרקס הפלאים" נוצר בעקבות ביקור שערכה הקבוצה בישראל, בשנת 2005 במסגרת פעילות עמותת "ליצנים ללא גבולות" (Clowns without borders) – עמותה המארגנת הופעות ליצנות במדינות בהן יש קונפליקטים פוליטיים ומלחמות. בעקבות ביקור מרגש זה, החליטו יוצרי "לה בוסטרופדו" ליצור יצירה שתדבר על  מלחמה, אבל בד בבד תדבר על תקווה. הם בחרו לעשות זאת באמצעות מה שהם יודעים לעשות הכי טוב – אמנות הקרקס. ההצגה מתרחשת במחנה פליטים כאן, שם ובכל מקום אחר. מתוך רצון להעביר חוויה אוניברסאלית של מדינות הנמצאות במלחמה.

תקציר הקרקס


מחנה פליטים. מלחמת הישרדות בימים של אחרי המלחמה, שממשיכה להתקיים לא רחוק מהם....אנשים מתארגנים ומתמקמים, באים חדשים נרשמים. עכברושים ניצודים ומתארגנת תזמורת מאולתרת. הצורך לשרוד, גורם לכך שבובות ובני אדם מתחילים לדבר אלו עם אלה, עם הומור ואנושיות. שיחות על מפלצתיות, על הרואיות ועל פחדנות - וגם שיחות על תקווה.

על הבמאי - כריסטיאן כומין

 

הבמאי של "לה בוסטרופדו", כריסטיאן כומין הוא גם סופר, מלחין ומנהל אומנותי של המרכז לאומנויות הקרקס בעיר טולוז – "Lido". הוא יוצר שיתופי פעולה אומנותיים. כתב וביים עם אנשים רבים הופעות רבות של קרקס ושל תיאטרון רחוב.הצגה ללא מילים לכל המשפחה 18-21 ביוני, תאטרון הקאמרי.

 

 

(03.06.09)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©