באתר
במדריך
ראשי > אירועים > מציירים את המחר למען ילדים חולי סרטן

מציירים את המחר למען ילדים חולי סרטן

עמותת זכרון מנחם מציינת 18 שנה לפועלה באירוע "מציירים את המחר" בו אמנים יחד עם ילדים חולי סרטן יעצבו את הספסל הארוך ביותר בעולם, האירוע בהפקת חברת ד'פלוס הפקות...

הפקה: ד'פלוס הפקות  

 

נמל תל אביב מארח את "מציירים את המחר", אירוע אותו יוזמת עמותת זכרון מנחם לציון 18 שנה לפועלה. 180 אמנים יחד עם ילדים חולי סרטן יעצבו את הספסל הארוך ביותר בעולם. הפרויקט "מציירים את המחר" מסמל את החיבור והאחווה בין אנשים באמצעות אומנות.

בעמותת "זכרון מנחם" מאמינים כי תמיכה בילד חולה בסרטן היא תמיכה בכל המשפחה המשולה לשולחן בעל ארבע רגליים, כאשר בעת חסרונה של אחת הרגליים, השולחן לא יכוון. על כן החליטה העמותה ליזום יחד עם חברת ההפקות ד'פלוס את "פרויקט מציירים את המחר".

במהלך האירוע יציירו האמנים והילדים את התקווה ואת המחר שלהם על גבי ספסלי עץ. כל היצירות יחד יאוחדו לספסל באורך 300 מטר שיהפוך לספסל הארוך בעולם. הספסל יוצג לאורך הנמל במשך 10 ימים. במסגרת הפרויקט הוסכם על שיתוף פעולה בין העמותה לבין חברת נירלט אשר פתחה למען מטרה זו את מחסניה והעמידה את שלל מוצריה לפרויקט.

 

בין המשתתפים בפרויקט: עיברי לידר, קרן פלס, דני רופ, מיקי חיימוביץ, נאור ציון וחבריו, נמרוד רשף, דפנה ארמוני, יובל שלגי, הדס רשף, טמיר ליכטנברג, איתי קמינר, יסמין רונאל, גלעד אופיר, ירמי אמסטר, זהבית כרמל, אלה אמיתי–סדובסקי,  רבקה פוטשיבוצקי,יעל בלבן, מרים גמבורד ועוד רבים.

במהלך האירוע יוזמנו המשתתפים לקנות את הספסלים האהובים עליהם. כל ההכנסות מיועדות לרכישת ציוד רפואי ייעודי ושיקומי.

עמותת זיכרון מנחם


נוסדה בשנת 1990 לזכרו של הנער מנחם ארנטל שנאבק 14 שנה במחלת הסרטן. הוריו אשר צברו ניסיון רב בטיפול בילד חולה בסרטן והיטיבו להבין את אשר עוברת משפחה המתמודדת עם הנורא מכל, הקימו את העמותה ופועלים בה עד היום.

בזיכרון מנחם מלווים את הילד החולה במגוון פעילויות חינוכיות, חברתיות ושיקומיות, ותומכים במקביל בכל אחד מבני המשפחה. זהו ארגון של 365 ימים בשנה, 24 שעות ביממה, של רגעים קטנים כגדולים, ושל הבנה אמיתית עד היום סייעה העמותה לכ – 2800 משפחות מתוך כ- 2000 ילדים ניצחו את המחלה.

 

"מציירים את המחר" למען ילדים חולי סרטן, הספסל הארוך ביותר בעולם ,יום שישי 19 ביוני 2009, 10:00- 17:00, נמל תל אביב. 

 

 

(08.06.09)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©