באתר
במדריך
ראשי > קידום מכירות > מתחם חוויתי חדש לפלאפון

מתחם חוויתי חדש לפלאפון

פלאפון מקימה מתחם חווייתי בנמל תל אביב, בהשקעה של כ-2 מיליון, בהפקת טרגט מרקט...

הפקה: טרגט מרקט 

 

פלאפון חוגגת 300 אלף לקוחות ברשת החדשה, רשת הHigh  Speed GSM ומשיקה מתחם חווייתי בנמל תל אביב –פלאפון SHOW ROOM, בו יוצגו כל המכשירים החדשים של פלאפון. המתחם מופק על ידי חברת טרקט מרקט בהשקעה של כ-2 מיליון שקלים, ויהיה פתוח לקהל הרחב במשך שלושה שבועות.

במתחם פלאפון SHOW ROOM בנמל תל אביב יציגו מיטב יצרני ציוד הקצה את המכשירים המתקדמים ביותר ברשת החדשה של פלאפון. כל יצרן יציג ביתן, המשלב תצוגת מכשירים, מולטימדיה ומסכים, שיאפשרו ללקוחות להתנסות מקרוב במכשירים וליהנות ממבצעים מיוחדים, מתנות והטבות. במקום יוקמו עשרות עמדות ובהן נציגי שירות ומכירה של פלאפון, שיאפשרו ללקוחות גם לרכוש ולשדרג מכשירים באופן חוויתי וברמת VIP.

הרשת החדשה, HIGH SPEED GSM, הפועלת בטכנולוגית HSPA בדור 3.75 הושקה בפברואר השנה בהשקה רכה. הרשת מאפשרת ללקוחות החברה לנדוד עם מכשירם לחו"ל ביותר מ-207 מדינות, וליהנות ממגוון רחב של מכשירים ותכנים מתקדמים.    

 

אסף עופר, סמנכ"ל השיווק בפלאפון מסר היום כי מאז השקת הרשת החדשה בפברואר האחרון הצטרפו אליה מעל 300 אלף לקוחות. לדבריו, פלאפון ממשיכה להציע את החוויה הטובה ביותר בשילוב מגוון המכשירים הרחב ביותר בקונספט מיוחד, המאפשר ללקוחות להתנסות מקרוב במכשירי הרשת החדשה. לדברי עופר, בחודשי הקיץ נמל תל אביב שוקק חיים בכל שעות היום וזו הזדמנות מצוינת להציע את מגוון המכשירים של פלאפון לקהל הרחב. עופר צופה כי יבקרו במתחם במהלך החודש כ-30 אלף לקוחות.

 

מתחם פלאפון יושק ב-11 באוגוסט עד 4 בספטמבר 2009, רידינג 3, נמל תל אביב.

המתחם יפתח בשעות אחר הצהרים ועד שעות הלילה, בשישי בבוקר עד השעה 14:00 ובמוצ"ש.

 

 

(23.07.09)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©