באתר
במדריך
ראשי > אירועים > פסטיבל Spirit יוצא לדרך

פסטיבל Spirit יוצא לדרך

פסטיבל הקולנוע הרוחני - Spirit יתקיים בסינמטק תל אביב, בהפקת ד'פלוס הפקות, לב טהור ועיריית תל אביב...

ארגון והפקה: ד'פלוס הפקות , לב טהור, עיריית ת"א 

מיקום: סינמטק ת"א 


למשך ארבעה ימים ילבש מתחם הסינמטק אפיל רוחני ויהפוך למוקד ניו אייג' אלטרנטיבי הכולל הקרנות סרטים רוחניים עכשווים, מפגשים עם יוצרי קולנוע איכות, פאנל מומחים, הרצאות מעמיקות, ארועי חוצות, תערוכות אומנות ויריד ניו אייג' מהגדולים שנראו בישראל. רני רונאל, מבעלי ד'פלוס הפקות, מפיק הארוע:" הפסטיבל, אשר מתקיים זו השנה השלישית, מושך אלייו מידי שנה עשרות אלפיי מבקרים. השנה בעקבות המצב הכלכלי אנו צופים גידול של כ-25% במספר המבקרים, אשר נוצר אצלם הצורך במסע פנימי".

הפסטיבל אשר מושך אליו עשרות אלפיי מבקרים הינו הפנינג רוחני, אשר פתוח לקהל הרחב ונחשב לארוע המוביל בתחומו בישראל. במהלך ארבעת ימי הפסטיבל יוקרנו בסנימטק למעלה מ- 30 סרטים בינלאומיים אשר ילוו בפאנלים ובהרצאות מומחים שיעמיקו את הצפייה ויהוו במה לדיון בנושאי הפסטיבל.

 

לצד הקולנוע, העוגן המרכזי של פעילות הפסטיבל, יתקיימו ברחבת הסינמטק מגוון רחב של פעילויות ללא תשלום אשר פתוחות לקהל הרחב, ביניהן תערוכת אומנות רוחנית, יריד ניו אייג' ססגוני והופעות חיות של מיטב ההרכבים ואומני מוסיקת העולם בישראל.

מארגני הפסטיבל , ד'פלוס הפקות, "לב טהור", סינמטק ת"א, ועיריית ת"א צופים כי השנה הפסטיבל ימשוך עשרות אלפיי אנשים אורבאנים ולא אורבאנים השואלים את עצמם מה זה המירוץ המטורף שהם נימצאים בו ואם זה מה שיביא להם את האושר.

Spirit - פסטיבל הקולנוע הרוחני, 9-12 בספטמבר, סינמטק תל אביב.

 

 

(11.08.09)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©