באתר
במדריך
ראשי > מרכזי מבקרים > מרכז מבקרים חדש: "אותיות של חוויה"

מרכז מבקרים חדש: "אותיות של חוויה"

Disk-In Pro השיקה בימים אלו מרכז מבקרים ייחודי בתוכנו ובמהותו במרכז הסת"מ של חב"ד בצפת...

הפקה: Disk-In Pro

 

מרכז מבקרים ייחודי בתוכנו ובמהותו - "אותיות של חוויה", הושק במרכז הסת"מ של חב"ד בצפת. מרכז המבקרים, הוקם במבנה ששימש בשנות השלושים של המאה בית הארחה. היום, לאחר שיפוץ, המבנה משמש את תנועת חב"ד צפת כמרכז עולמי לכתיבת ספרי תורה, תפילין ומזוזות. המרכז מספר באמצעות אפקטים של הקרנה ותנועה, אור וקול, את סיפור האות העברית. המבקרים חווים את נצחיותה של האות העברית הקדושה, דרך כתיבתה ומשמעותה, מברית המילה דרך תחנות החיים של כל יהודי.

 

הקהל המבקר במתחם עובר מסלול חוויתי וייחודי במספר חללים, הכולל: חלל טריוויה בו לוקחים המבקרים חלק במשחק טריוויה אינטראקטיבי, חלל ההתנסות בו צופים המבקרים בסופר סת"ם בפעולה. הסופר מצולם במצלמה במעגל סגור, תוך כדי עבודתו והמבקרים צופים בעבודתו על גבי המסך בחלל. על במות נעות, תוך כדי תנועה, ממוקד למוקד, צופים המבקרים בהקרנת תלת מימד המתארת את תהליך עיבוד העור והכנתו לקראת כתיבה, בטכניקת הקרנה ייחודית עולה דמותו של סופר הסת"ם (הולוגרמה) ומרחפת מתוך החלל, עד ההגעה למיצג המרכזי - הכולל הקרנה של 170 מעלות בטכנולוגית Seamless ומתאר את סיפורה של האות העברית.

 

במיצגים השונים מסונכרנים תאורה, אפקטים מיוחדים וסאונד העוטפים את המבקרים ומעצימים את החוויה. בתום הסיור שאורכו כשעה, יוצאים המבקרים לגן אותיות.

 

 

(24.09.09)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©