באתר
במדריך
ראשי > אירועים > פאזה: אירועי פצ'ה קוצ'ה והשוק השחור ביפו

פאזה: אירועי פצ'ה קוצ'ה והשוק השחור ביפו

תוך פחות מחצי יממה מאז פתיחת ההרשמה לאירוע הפצ'ה קוצ'ה שהפיקה פאזה, אזלו כל 1,000 הכרטיסים שהוקצו לרכישה דרך אתר האירוע; בנוסף הפיקה החברה גם את "השוק השחור ביפו"...

חברת השיווק וההפקה פאזה הפיקה את המפגש השביעי בסדרת מפגשי הפצ'ה קוצ'ה בנמל ת"א. אירוע האמנות הרב-תחומי מביא עמו בשורה חדשה ורעננה של מיטב היוצרים בארץ ובחו"ל.

פצ'ה קוצ'ה פירושו ביפנית "בלה בלה", פטפוטים או רעשי שיחה. זה השם שניתן לערב אמנויות רב תחומי שהומצא ביפן ומאז מסתובב בכל העולם בלמעלה מ- 226 ערים ברחבי העולם. האירוע מתקיים באווירת בילוי אורבנית שכוללת אלכוהול ודי ג'ייז בחלל בלתי צפוי- האנגר 11 בנמל ת"א, שבימים כתיקונם מארח הופעות ענקיות. כל המציגים, אלמוניים ומוכרים כאחד, מצייתים לחוק דרקוני אחד: לכל אחד מוקצב זמן במה של שש דקות וארבעים שניות.

בין המציגים: רועי ניצן- אמן וידאו שעשה את כל עבודת הפוסט בואלס עם באשיר, אלון שטיאט, בוגר המחלקה לאינטראקטיב בבצלאל ואחותו לילך שטיאט מתחום האדריכלות הדיגיטלית, שהציגו את הפרוייקט האינטראקטיבי חוצה הגבולות "טקסי לינק", להקת פאנק 8 ביט מאמסטרדם במופע בכורה, דניאל לנדאו שהציג מופע ויזואלי-פיזי, ועוד. את הפצ'ה קוצ'ה אוצרים ענת ספרן ואיתי מאוטנר וחברת פאזה מפיקה ונותנת את החסות העיקרית, בשיתוף עם נמל תל אביב.

 

כמו כן, הפיקה פאזה את אירוע "השוק שחור" ביפו, שהתקיים לראשונה בישראל אחרי הצלחה גורפת בעולם. ה- Blackmarket הוא שוק של ידע, המגולם כמיצג בהשתתפות 100 מומחים ובו "נסחרים" ידע ואי–ידע שימושיים לכל המעוניין, המועברים ומוצגים באמצעות שיחות בין מומחים לקהל. המומחים יושבים לצד שולחנות, להציע פיסה מהידע שלהם, היכולה להיות מועברת בתוך שלושים דקות על ידי שיחה. הנושא בישראל: "על רוחות רפאים של ידע, ידע עלום ובלתי נראה". השוק השחור הופק על ידי המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית, חולון, בשיתוף עם איאם הכרה ודיאלוג, יפו, פאזה ומכון גתה ישראל.

 

 

(29.09.09)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©