באתר
במדריך
ראשי > פסטיבלים > פסטיבל תרנגולת ה-1

פסטיבל תרנגולת ה-1

עמותת כנף של אהבה מארגנת פסטיבל חוויתי לכל המשפחה בחול המועד סוכות, שכל הכנסותיו קודש לשיקום נוער בסיכון...

פסטיבל תרנגולת הראשון יערך ב"כנף של אהבה" בחול המועד סוכות. הפסטיבל שהוא חוויה, הומור ויצירה לכל המשפחה הוא הזדמנות לפעילות ייחודית במינה ולחשיפה לעולמם המסתורי של בעלי הכנף שכמותם לא נראו בשום מקום אחר. כל הכנסות הפסטיבל, קודש לשיקום נוער בסיכון.


לדברי בועז מילר מייסד העמותה "הפסטיבל, כמו הפעילות השוטפת הוא אלטרנטיבה מרעננת למשפחות המחפשות פעילות במקום קסום בטבע בסוכות", בין השאר יציע הפסטיבל: סדנאות עיצוב ביצים וכרבולות, מתחם צילום משפחתי, בחירת מלך היופי בשלוש קטגוריות פסיונים -שלווים- ותרנגולות כמובן, תחרויות היתוליות ברוח הישרדות "מי קורא בקול גדול" , שעת סיפור – סיפורים על בעלי חיים ואנשים ועוד...
                        
על עמותת כנף של אהבה

העמותה ללא מטרות רווח הוקמה בשנת 2003 מתוך מטרה לשקם אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים בסביבה ירוקה ואקולוגית באמצעות עבודה עם בעלי חיים וקירוב אוכלוסיות רחבות לרעיון באמצעות יזמות עסקית המופעלת ע"י הנערים המשתקמים במקום. העמותה מפעילה פנימייה לנוער בסיכון וגן חיות המתמחה בבעלי כנף נדירים מכל העולם שרובם בסכנת הכחדה. הגן מנציח את זכרם של שני לוחמים בני קיבוץ כפר מנחם. בששת שנות הפעילות העמותה שיקמה בני נוער רבים מהחינוך המיוחד בתוכנית "כניסה לעולם העבודה" ונוער בסיכון הפועל על בסיס  פנימייתי. העמותה הינה מוכרת ונתמכת ע"י משרד הרווחה - חסות הנוער.

פסטיבל התרנגולת,  5-6 באוקטובר, חול המועד סוכות, 10:00- 18:00. "כנף של אהבה", קיבוץ כפר מנחם, 5 דקות מיציאת מחלף שורק בכביש 6 לכיוון אשקלון.

 

 

(29.09.09)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©