באתר
במדריך
ראשי > פסטיבלים > פסטיבל אפוס לסרטי תרבות ואמנות

פסטיבל אפוס לסרטי תרבות ואמנות

מתחם ZOA תל אביב ישתתף באירוח אפוס-הפסטיבל הבינלאומי לסרטי תרבות ואמנות שיתקיים בסוף החודש...

עריכה וניהול אמנותי: מיקי לרון, גידי אביבי

 

אפוס - הפסטיבל הבינלאומי לסרטי תרבות ואמנות יוצא לדרך במטרה להציג מבחר סרטים איכותיים, עלילתיים ותיעודיים מהארץ והעולם, שנקודת המוצא להם היא אהבת התרבות והאמנויות. הסרטים מתמקדים בספרות, מוסיקה, מחול, תיאטרון, אדריכלות, אמנות פלסטית ועוד– רובם חדשים וחלקם בהקרנות בכורה.  

בארבעת הימים של הפסטיבל יוקרן מבחר של כ- 40 סרטים בשני אולמות הסינמטק, ולצידם יתקיימו אירועים והקרנות בשני אולמות במתחם ZOA תל אביב ובמוזיאון תל אביב לאמנות. בנוסף לסרטים, יתקיימו שיחות ומפגשים עם אורחים שיגיעו במיוחד מחו"ל ועם אנשי תרבות ואמנות מישראל, במטרה להעשיר את הדיון המקומי ולקדם את העיסוק של הקולנוע והטלוויזיה בישראל בתרבות ובאמנויות. בנוסף לאירועי הפסטיבל בתל אביב, יוקרנו סרטים מתוכו גם בסינמטקים של ירושלים, נצרת ושדרות. 

 

רשימה חלקית של הסרטים אשר יוקרנו ב- ZOA תל אביב במהלך הפסטיבל: היקום של קית הרינג (איטליה וצרפת 2008), מחיר הניצחון (גרמניה / צרפת / בריטניה / אוסטריה 2002), החיפוש אחר בטהובן (בריטניה 2009), מי יחליט מה זו אמנות (ארה"ב 2006), מחיר החיים (בריטניה 2004), ג'יימס ג'ויס- המחזמר (קנדה 2005), גיתאי מחפש את כרמל (ישראל 2004), הבועה הגדולה של האמנות העכשווית (בריטניה 2009). רשימת הסרטים והאירועים המלאה מופיעה באתר הפסטיבל .

אפוס - הפסטיבל הבינלאומי לסרטי תרבות ואמנות 29–31 באוקטובר 2009, ZOA , מוזיאון ת"א לאמנות ובסינמטקים.

 

 

(21.10.09)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©