באתר
במדריך
ראשי > Welcome 2the Future > החלה הספירה לאחור - הקדימו להרשם

החלה הספירה לאחור - הקדימו להרשם

תערוכת Welcome 2the future, המאורגנת על ידי דודו בנגד, זו השנה השמינית ברציפות בשיתוף חברות מובילות בענף, החלה את הספירה לאחור...

איש עם תוכן

 

בכל שנה במאי אחד עיצב את המופע המרכזי בכנס אירועים ותערוכות וקבע את הטון המרכזי לשנה שלמה. השנה נבחר ירון לויטה לביים את המופע. הנהלת כנס אירועים ותערוכות 2010 פתחה את ההרשמה בפני מנהלי קריאייטיב או מפיקים שמעוניינים להנהיג ולהוביל את הכנס מבחינה תוכנית ורעיונית. בנגד מציין שזה לא פשוט להעניק למשתתפים המנוסים בכנס ולברנז'ה המקצועית שמתאספת, ערך מוסף וחוויה מרגשת. "מי שמצליח לרגש את הקהל המקצועי שלנו, נוגע בפסגות חדשות" הוא מסכם. בשנים הקודמות ביימו את כנס אירועים ותערוכות במאים ומנהלי קריאיטיב מובילים ביניהם: שמוליק בכר-נייס ויובל זמיר (2009), ג'קי בכר (2008), רונן פלד (2007), רן צחור (2006), דפנה שחף (2005).


הבמה כולה שלך


כנס אירועים ותערוכות מזמין יוצרים, שחקנים, זמרים, מנחים, אקרובטים או אומנים אחרים להופיע במופע המרכזי. "כנס אירועים ותערוכות הוא במה נהדרת להצגת מופעים חדשניים שהופכים למובילי טרנד" פוסק דודו בנגד, מארגן הכנס ומרחיב: "שנה שעברה האופרה הישראלית יצרה עימנו קשר והופיעה בכנס במופע המרכזי. אני שמח שמיד לאחר מכן הפך המופע שהם העלו למבוקש מאוד בעולם הכנסים והאירועים". גם השנה מארגני כנס אירועים מזמינים יוצרים לעלות על הבמה: "הבמה המרכזית והאולמות פתוחים להצעות למיצגים חדשים וחדשניים בתחום" מסכם בנגד.


אלי לוי יפיק את כנס אירועים ותערוכות 2010


אלי לוי, אחד המפיקים הוותיקים בענף, יפיק את כנס אירועים ותערוכות 2010. עבור לוי זוהי התנסות חוזרת, כיוון שכבר שימש כמפיק כנס 2007. על הסיבות לחזרתו הוא מסביר: "זה האירוע האולטימטיבי. כנס אירועים ותערוכות הוא כנס מורכב הנוגע בכל האספקטים בהם אנו עוסקים מפרסום, מיתוג ושיווק דרך הפקה טכנית, אומנות, חידושים, טרנדים וכלה ביצירת חוויה. "אני רואה בפרויקט אתגר אמיתי לרגש ולחדש לקהל היעד של העולם בו אני חי. מדובר בקהל מקצועי עם סף ריגוש גבוה מאוד והצורך ליצור בפניו חוויה הוא לא פשוט. "אני גם שמח להכיר את הדור החדש של עולם ההפקה, שמגיע לכנס, זהו דור צעיר ורעב ללמוד".
דודו בנגד, מארגן הכנס מסביר על הבחירה: "אלי לוי הוא מפיק ותיק ומנוסה שחי את השוק ולומד כל הזמן להתחדש. אני בטוח שהידע שלו והקשרים המרובים בתחום ההפקות יתרמו משמעותית לשדרוג הכנס מעלה".

40% מהמציגים בתערוכה כבר הבטיחו את מקומם

תערוכת "Welcome 2 the future ", התערוכה השנתית לענף האירועים, התערוכות, הכנסים, ההפקה וחברות הקד"מ תתקיים זו השנה השמינית בינואר 2010. מדי שנה מזמנת התערוכה לעוסקים בענף הזדמנות לחזות בהישגיו המפוארים של תחום יחודי זה, לתרום לידע המצטבר בתעשייה יצירתית זו, להתעדכן בחידושים האחרונים בענף ולקשור קשרי מסחר ועבודה. לדברי דודו בנגד, מארגן הכנס,  כבר עתה מציגים שהשתתפו בתערוכה בשנים קודמות, משריינים את מיקומי הביתן האהובים עליהם: "אני שמח שמציגים ותיקים שמשתתפים בכנס זו השנה השמינית ברציפות, מביעים אמון בכנס וביכולת שלו לקדם עבורם הזדמנויות עסקיות חשובות ודואגים לשריין מראש את הביתן עם המיקום המועדף עליהם. עד עתה 40% מהמציגים בתערוכה הבטיחו את מקומם".


לדברי בנגד מחירי ההשתתפות בתערוכה בהרשמה מוקדמת הם מוזלים: "עד לתאריך 30.11.09 יזכו המציגים לשריין ביתן בהנחה של עשרה אחוזים ממחיר הביתן". ראוי לציין כי הכניסה לקהל היא חופשית אך כרוכה בהרשמה מוקדמת. עד עתה נרשמו מאות איש באתר. "אני מעריך כי בהתאם למסורת שלנו, כמות הקהל תגדל השנה אף יותר ותעמוד על כ- 4000 איש" מסכם בנגד.

עדות שטח – מה חושבים המציגים על התערוכה?

יעל, "תנועה בהדפסה": "היה כנס פשוט אלוף, כל כך הרבה הזדמנויות עסקיות, אנשים ברמה ותכל'ס, הרבה תכל'ס"  

בועז "אוקטופוס": "הלקוחות בכנס הם ממוקדים, הם כבדים, פחות בלבולי מוח. אנחנו מאוד מרוצים מהתערוכה"

משה, "מוקד אמון": "פגשנו הרבה מכרים, חברים, הרבה כאלה שאנחנו עובדים איתם והרבה כאלה שנעבוד איתם.."

שמוליק, "ארטדיזיין": "יצרנו קשרים עם כמה אנשים חשובים אנחנו מאוד מקווים שזה יתן לנו אימפקט להמשך".

צחי "שוגארט": "היה כל כך אינטנסיבי, כל כך מוצלח שמאוד התעייפנו".

אבי שושן, "החוויה": "אני ממש מופתע לטובה, יש כאן קהל איכותי והזדמנויות עסקיות מצוינות".


מינויים חדשים


מפיק בפועל: איל קולב
במאי: ירון לויטה

שיווק ומכירות: Lilla תקשורת שיווקית

 

לפרטים והרשמה 

 

 

(09.11.09)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©