באתר
במדריך
ראשי > אירועים > אירוע הגאלה השנתי של ויצו ישראל

אירוע הגאלה השנתי של ויצו ישראל

אייל נאור מחברת EXP יפיק בהתנדבות, זו השנה הרביעית ברציפות, אירוע גאלה מיוחד עבור ויצו ישראל...

ערב הגאלה השנתי של ויצו ישראל, אשר כל הכנסותיו יופנו לפרויקטים החברתיים של הארגון למען ילדים ונשים בסיכון, ייערך במשכן לאמנויות הבמה בתל אביב. הערב יכלול קונצרט חגיגי וחד פעמי של סימפונט רעננה, הזמרת נורית גלרון, זמרת הקלורטורה סיוון גולדמן ובניצוחו של המאסטרו גיל שוחט. הקונצרט, תחת השם 'וילנסקי פוגש את אמדאוס', ימחיש למעשה את הקשר העמוק שבין יצירתו הקלאסית של אמדאוס מוצרט ליצירתו הנצחית של מישה וילנסקי.

כמו כן, בכניסה למשכן האופרה תוצג תערוכת צילומים מיוחדת של הצלמת קרן גילרמן בשיתוף דיירות של מקלט לנשים מוכות של ויצו, תחת הכותרת "צילומים של תקווה". כל התצלומים שיוצגו הם תוצר של דיאלוג ייחודי בין הצלמת קרן גילרמן לבין קבוצה של נשים החיות במקלט לנשים מוכות של ויצו. יחד הן בילו שעות ארוכות וצילמו סדרה של תמונות המתארות את חיי היום-יום שלהן במקלט. את הרגעים המשפחתיים, השמחים, המרגשים וגם העצובים. המצלמות נתרמו על ידי חברת ניופאן.

ערב הגאלה יכלול גם סדנת אמן מיוחדת של המאסטרו גיל שוחט, שתחל קודם לאירוע החגיגי, במהלכה ינגן על פסנתר וירצה על "השראה נוסח וילנסקי- מבלדה של שופן לשיר ישראלי". שוחט יספר וידגים כיצד המלחינים הישראלים הפופלריים של פעם, דוגמת וילנסקי וסאשה ארגוב, הושפעו עמוקות והיו בקיאים ביצירות הקלאסיות של מוצרט ושופן.

כל ההכנסות ממכירת הכרטיסים לערב הגאלה המיוחד, יוקדשו לפעילות העניפה של ויצו ברחבי הארץ למען אוכלוסיות חלשות ולנשים וילדים בסיכון. בראש הערב עומד השגריר לשעבר, מר דני גילרמן. על ההנחיה שרון כידון, ואורחי הכבוד הינם רון חולדאי, ראש העיר תל אביב-יפו וחיים כצמן, יו"ר גזית גלוב. את האירוע מפיק בהתנדבות, זו השנה הרביעית ברציפות, אייל נאור מחברת EXP.

 

ארוע הגאלה השנתי של ויצו ישראל, 30 בנובמבר 2009, המשכן לאמנויות הבמה, תל אביב.

 

 

(25.11.09)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©