באתר
במדריך
ראשי > מעורבות חברתית > מעורבות חברתית ביום הסטודנט

מעורבות חברתית ביום הסטודנט

פעילות ראשונה מסוגה ביום הסטודנט 2010 של אוניברסיטת תל אביב.
"דורקס" תרם 100 שקל ל"וועד למלחמה באיידס" על כל סטודנט שנכנס לקונדום הענק בלבוש מינימאלי...

"דורקס", הוועד למלחמה באיידס ואגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב יוצאים יחדיו בפעילות ראשונה מסוגה שמטרתה איסוף תרומות לוועד למלחמה באיידס וקידום המודעות למין בטוח. במסגרת הפעילות דורקס, הציב קונדום ענק שקוף (8.5 מטר) ברחבת הקמפוס, אליו הוזמנו להיכנס סטודנטים וסטודנטיות כשהם עטויים בלבוש מינימלי (בגדים תחתונים). המטרה היתה להגיע לכדי קונדום מלא באנשים המסמלים את הזרעונים הנכלאים בקונדום ולא מצליחים להמשיך הלאה. הדמויות האנושיות ידגישו את השמירה על בריאות מינית של בני האדם באמצעות לבישת קונדום בעת קיום יחסי מין.
 
בשם כל סטודנט שנכנס לקונדום התחייב דורקס לתרום 100 ₪ ל"וועד למלחמה באיידס". בתמורה להירתמות, קיבל כל סטודנט שי ותעודת הוקרה המציינת את תרומתו. אילן כהן, סמנכ"ל שיווק ה-OTC ומוצרי צריכה של ניאופרם ישראל: "שיתוף פעולה ייחודי זה בין דורקס, הוועד למלחמה באיידס ואגודת הסטודנטים מהווה מודל לפעילויות המשלבות התנסות חווייתית מהנה ותרומה לקהילה באופן שכל הצדדים הלוקחים בהן חלק יוצאים נשכרים...". 


יונתן קרני, מנכ"ל הוועד למלחמה באיידס: "אני שמח שקהל הסטודנטים, שמשפיע על פעילות הוועד מאז יום הקמתו, ממשיך למלא תפקיד מוביל בהעלאת המודעות הציבורית לנושא. זה המקום להגיד תודה לכל הצעירים שבוחרים לשמש דוגמה אישית לאחרים ומאפשרים בכך גם תרומה חיונית להמשך פעילותנו בתחום המניעה והתמיכה".

 

 

(16.05.10)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©