באתר
במדריך
ראשי > מרכזי מבקרים > מרכז מבקרים Better Place

מרכז מבקרים Better Place

מרכז המבקרים של Better Place נפתח ומציג למבקרים בו תובנות חדשות על אפשרות לחיים בעולם טוב יותר, באמצעות טכנולוגיות מולטימדיה חדשניות, בהפקת פרומרקט ובינוי של דאיה... 

צילום: דפנה צ'ילאג

הפקה תכנון וניהול פרויקט: פרומרקט

בינוי: דאיה 
אודיו וידאו: פרוטק
ביצוע אינטראקטיב: בריז קריאייטיב
הפקת מיצג ראשי: פילמיינד – רון אסולין
תאורה: לייטון
עיצוב פנים: סטודיו רוט- טבת

פיתוח קריאייטיב ואינטראקטיב: אפרת ידיד בן עזרא
קריאייטיב ותסריטאות: חגי טבת 

 

מרכז המבקרים של Better Place נפתח לציבור הרחב, המרכז נותן בית ומקום לחזון של החברה על עולם ירוק יותר ובלתי תלוי בנפט. חברת פרומרקט החלה לפני כשנה לפתח לתכנן ולעצב את מרכז המבקרים והחוויות שבו. כמו כן נתבקשה פרומרקט לנהל את ההקמה והביצוע של המערכות התומכות בחוויה של מרכז המבקרים, שמטרתה לגרום למבקר בו, ללמוד ולצאת משם עם תובנות חדשות על אפשרות לעולם אחר.

מרכז המבקרים נבנה בפי גלילות - המקום שנחשב למפגע אקולוגי אדיר, והאתגר היה להפוך חבית ששימשה בעבר לאכסון נפט, למרכז מבקרים היי דיזיין מוקפד ומתוחכם, עם הטכנולוגיות הכי חדשניות שניתן למצוא בתחום המולטי מדיה.

 

מטרת מרכז המבקרים, Better Place Center, היא להציג באופן מוחשי ובאמצעים טכנולוגיים מהמתקדמים ביותר, את הסכנה המאיימת על כדור הארץ, את הנזקים האקולוגיים והאחרים שגורמת התלות בדלק – ואת יישום הפתרון שלBetter Place למעבר עולמי לתחבורה חשמלית המתבססת על אנרגיה חלופית ונקייה.

 

הביקור במרכז נפתח במיצג מולטימדיה מרתק, המשלב צפייה במסך היקפי ענק, מסכי הולוגראפיה ומסכים אישיים. תחת הרעיון האקולוגי, המבקרים יושבים במושבים שנלקחו כולם ממכוניות אמיתיות, וצופים במיצג, הסוקר את מצבו של העולם כיום כתוצאה מהשימוש ההולך וגובר בדלק, את הצורך הדחוף בשינוי - ואת הדרך שבה ניתן לחולל את השינוי. לאחר מכן מוזמנים המבקרים לנהוג באחת המכוניות החשמליות הראשונות בישראל, הנמצאות במקום, כדי להתרשם מקרוב מביצועיה ומיתרונותיה – לנהג ולסביבה. לקראת סיום הביקור מחכה למבקרים חוויה אינטראקטיבית נוספת, במהלכה מוזמן כל מבקר לקחת חלק בשינוי, להשאיר את פרטיו ולהצטרף למהפכת התחבורה החשמלית העולמית.

 

לתיאום והזמנת ביקור 

 

 

(25.05.10)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©