באתר
במדריך
ראשי > מעורבות חברתית > האגודה למלחמה בסרטן במסע הסברה חדש

האגודה למלחמה בסרטן במסע הסברה חדש

מסע ההסברה החדש ינוהל בהתנדבות על ידי גיתם BBDO SOHO ויכלול פנייה לבני הנוער בכלי התקשורת השונים...

בימים אלה יוצאת האגודה למלחמה בסרטן במסע הסברה חדש שמטרתו העלאת המודעות לנזקי העישון בקרב בני הנוער בישראל. הקמפיין מופק על ידי גיתם BBDO SOHO שמלווה במשך שנים בהתנדבות את מהלכיה של האגודה למלחמה בסרטן. הקמפיין יימשך לאורך כל חודש יולי ויכלול פנייה לבני הנוער בכלי תקשורת שונים, טלוויזיה, אינטרנט ועיתונות.

קמפיין ההסברה כולל 2 שלבים, ופונה לבני נוער בשפתם, מילולית וויזואלית. הטיזר שיעלה לשידור נראה כמו פרסומת למותגי סיגריות חדשים בשם Single, Distance ו- Virgin. המותאם לצעירים וצעירות, תוך שימוש בסיסמה: Smells like your all alone again. לאחר כ- 4 ימים ייחשף הקמפיין כולו אשר יציג את הפתיח מהטיזר רק שהפעם יופיעו על קופסאות הסיגריות אזהרות: אזהרה! סירחון מהפה ישאיר אותך בודדה לנצח וגם: אזהרה! ריח מסריח מהפה דוחה את החברים שלך. הבאנרים יפנו את הגולשים למיני סייט שנבנה במיוחד עבור הקמפיין.

 

המיני סייט תוקף את בעיית הסירחון הנובע מעישון סיגריות, אותו סירחון שבדרך כלל חברים לא אוהבים להעיר עליו, אבל מדברים מאחורי גבם של המעשנים. המיני סייט מעוצב בצבעים עזים ומושכים ויוצר אינטראקציה עם המבקרים בו. בין השאר מציע האתר את פינת צ'אק נוריס. משפטי המחץ על צ'אק נוריס הפכו לעיסוק משעשע באינטרנט, "אם צ'אק נוריס היה מעשן הוא היה מריח כמו בושם", אבל הוא לא... הפינה מציעה לגולשים לכתוב משפטי מחץ בעצמם ולפרסם אותם באתר. עוד באתר חיבור לפייסבוק, הדפסת מדבקות אזהרה, קישורים לסרטונים על הפסקת עישון מיוטיוב ועוד.

מטרת הקמפיין הינה הגברת המודעות לנזקי העישון בקרב בני הנוער אשר רבים אינם מודעים לנזקי העישון. בקמפיין זה תציג האגודה למלחמה בסרטן לבני הנוער את הנזקים בשפתם. הקמפיין ימשך לאורך חודש יולי.

קרדיטים: מנהלת BBDO SOHO – עדי כהן סברוב, סופרווייזר - יונתן רגב, תקציבאי – יובל גורן, סמנכ"ל קריאייטיב – גיא בר, מנהל קריאייטיב – יובל דוידוב, קופירייטרים – רונן לוין וקובי כהן, ארט – יעל גרזון, מעצבת אינטרנט - מרים מושינסקי, מפיקה- טלי ססון, מנהלת הפקה - נגה שגיא. חברת המדיה TMF: פלנר: טל לובינסצקי, פלנר: רנתה סיגריס, מנהלת לקוחות אינטרנט: גלית מסורי.

 

 

(07.07.10)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©