באתר
במדריך
ראשי > שיווק, פרסום ומרקום > בריז קריאייטיב מתחדשת

בריז קריאייטיב מתחדשת

חברת בריז קריאייטיב משיקה אתר אינטרנט אינטראקטיבי חדש וחושפת את המיתוג החדש של החברה, כל זאת לצד פתיחת סניף חדש בסינגפור ומעבר למושב בני עטרות...

בימים אלו משיקה חברת בריז קריאייטיב אתר אינטרנט אינטראקטיבי חדש. האתר מציג את שלל עבודותיה של בריז בתחום מרכזי המבקרים, סרטים עשירים באפקטים ויזואליים, אפליקציות אינטראקטיב ומייצגים מבוססי טכנולגיה. האתר החדש מביא לביטוי את יכולות העיצוב והאינטראקטיב של בריז, ובנוסף חושף לראשונה את המיתוג החדש של החברה שילווה אותה בעתיד הקרוב.

 

לצד ההתחדשות בארץ, נחנך הסניף החדש של בריז קריאייטיב בסינגפור. שלוחה זו אחראית על פיתוח פרויקטים של מרכזי מבקרים ותוכן בשוק המקומי בדרום מזרח אסיה. כדי להשלים את התמונה, לפני ארבעה חודשים, עברו משרדיה של בריז, מחלקת התוכנה והסטודיו שלה אל מושב בני עטרות. החברה התמקמה במבנה טמפלרי בן יותר ממאה שנה, חלק מהמושבה הטמפלרית וילהלמה שנוסדה ב-1902 ומאוחר יותר הפכה למושב בני עטרות.

 

בן גניסלב, סמנכ"ל התוכן של בריז קריאייטיב, מסביר: “המעבר לסביבת עבודה פתוחה וירוקה, במבנה עתיק אשר עוצב על ידנו, הוא חלק מהותי בצמיחה ובסגנון העבודה שלנו. זו חוייה לעבוד וליצור באווירה כזו".

לאתר בריז קריאייטיב

 

 

(07.11.10)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©