באתר
במדריך
ראשי > קידום מכירות > בריז מציגה: מסכי מגע MultiTouch

בריז מציגה: מסכי מגע MultiTouch

בריז קריאייטיב מציגה: טכנולוגיית האינטראקטיב המתקדמת בעולם
מסכי מגע MultiTouch לחוויה אינטראקטיבית ללא גבולות...

בריז קריאייטיב

 

במסגרת הפקת פרויקט בחו"ל, רכשה בריז קריאייטיב, מסכי מגע בטכנולוגיה המתקדמת בעולם של חברת Multitouch. כחלק מהרכישה הצטרפה בריז לתוכנית השותפים של MultiTouch ובכך הפכה לנציגתה של החברה בישראל.

 

מסכי המגע של MultiTouch מפינלנד מאפשרים יצירת תוכן אינטראקטיבי לכמות בלתי מוגבלת של משתמשים על מספר גדול מאוד של אפליקציות שונות. המסכים זמינים בגדלים של "32, "46 ברזולוציית HD. במשרדים של בריז נמצא מרכז הדגמות ופיתוח הכולל קיר מגע ענק של 6 מסכי "46.

 

כל מסך הוא בעצם תא שמשמש כיחידה עצמאית או כחלק מקיר מגע גדול. החיבור בין התאים הינו פשוט וקל לביצוע והתקנה ומאפשר מגוון רחב של שימושים למספר בלתי מוגבל של משתמשים. המסכים, בעלי אמינות גבוהה ורמת אחזקה נמוכה, מספקים ביצועים זהים בתנאי תאורה משתנים ומוגבלים עם כיול עצמי אוטומטי. המסכים מותאמים לשימוש בתערוכות ומופעים, מרכזי מבקרים, אירועי קד"מ, מכרזי מכירות ובמקומות בילוי.

 

אורן ענבר, סמנכ"ל שיווק: "בריז מאמינה בפיתוח עצמי של תוכן על גבי טכנולוגיות מוכחות. קניית המסכים מאפשרת לנו לפתח תוכן אינטראקטיב ללא גבולות. עם הניסיון הרב שרכשנו בתחום אנחנו בהחלט רואים את עצמנו כחלוצים בעולם האינטראקטיב".

 

קישור לסרט מוצר 

 

 

(17.01.11)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©