באתר
במדריך
ראשי > שיווק, פרסום ומרקום > קבוצת הדיה מתחדשת

קבוצת הדיה מתחדשת

חברת הדיה עברה למשכנה החדש באזור התעשייה סגולה בפתח תקווה. המבנה החדש מיועד להכיל את קבוצת הדיה ואת כל חברות הבנות...

קבוצת הדיה עברה למשכנה החדש באזור התעשייה סגולה בפתח תקווה. החברה עזבה את משרדיה בקרית מטלון לאחר שמונה שנים אינטנסיביות בהן שכרה את המבנה הראשי ומבנים סמוכים. 

 

המבנה החדש מיועד להכיל את קבוצת הדיה ואת כל חברות הבנות:

חברת הדיה: המתמחה במתן פתרונות לפרסום בנקודות המכירה על כל שלושת חטיבותיה הקמעונאית, חטיבת הרשתות וחטיבת הפארם, הטואלטיקה והאופנה.

חברת הדלוג: נותנת מערך פתרונות לוגיסטיים לעולם הפרסום הקמעונאית. 

הדגרף: פתרונות לוגיסטים לענף הקמעונאות מתמחה במסחור חזותי, חווית קניה ואמצעי תצוגה מדפיים וחוץ מדפיים. 

HDM: ערוץ מדיה דיגיטלית לענף הקמעונאות, הקמת רשת מסכי מדיה דיגיטאלית וניהול ערוצי תוכן בנקודות מכירה ומפגש עם לקוחות. ל- HDM פלטפורמה טכנולוגית מתקדמת ביותר, אשר פותחה במיוחד ע"י חברת הדיה וכוללת תוכנת ניהול מסרים לרשת השיווק, לתקשורת נכונה עם הקונים במהלך הקנייה על בסיס תוכנה ואמצעי חומרה מתאימים. לחברה סטודיו דיגיטאלי המפעיל היום מאות נקודות קצה בזמן אמיתי.

הדליין תקשורת: חברת חדשות, המתמחה בהפקת מהדורות חדשות מסחריות לשידור באינטרנט ובאמצעות דואר אלקטרוני ומייל. החברה כוללת אנשי תקשורת מהמובילים בתחום, כתבים, עורכים, צלמים ואנשי סאונד. כולל עיבודים גראפיים מתקדמים.

 

שירלי בן מרדכי, מנכ"ל הדיה, מעדכנת כי "המעבר נועד לאפשר למשרדי הקבוצה להכיל תחת קורת גג אחת את כל החטיבות והחברות הבנות, שכן לרבים מלקוחותינו אנו מספקים פתרון כולל המצריך חשיבה משותפת ותיאום בין כל הגורמים. סמיכות המיקומים יקלו על עבודתנו וישפרו את סל השירותים ללקוח, כמו גם יאפשרו שליטה וניהול על כל הפעילויות". 

 

המבנה החדש נרכש ע"י יו"ר הקבוצה, עופר גל, שייסד והקים את חברת הדיה בשנת 1988. בית הדיה החדש תוכנן במיוחד לצרכים השוטפים של הקבוצה ונלקחו בחשבון הבטים לוגיסטיים, טכניים, יצרניים ושיווקיים. המבנה כולל 4000 מ"ר של משרדים, חניה, מרכז לוגיסטי נח וייחודי, סטודיו, אולפני עריכה, אולם ייצור רחב ידיים, אולמות תצוגה וחדרי הדרכה. את המבנה יאכלסו 170 עובדי הקבוצה. 

 

 

(30.01.11)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©