באתר
במדריך
ראשי > מרכזי מבקרים > מרכז מבקרים "גני שרונה"

מרכז מבקרים "גני שרונה"

בריז קריאייטיב וסטודיו רוט טבת נבחרו לתכנן, להפיק ולעצב את מרכז המבקרים במתחם "גני שרונה", שעתיד להיפתח לקהל לקראת סוף שנת 2012...

תכנון, ניהול, פיתוח תכנים והפקה: בריז קריאייטיב
עיצוב חלל וחוויה: סטודיו רוט-טבת

מתחם "גני שרונה" עתיד להיות אחד ממוקדי הבילוי, התרבות והפנאי המרכזיים של תל אביב - יפו תוך מתן דגש על הפיכת המתחם לאבן שואבת של תיירות פנים וחוץ. גולת הכותרת של המתחם תהיה מרכז המבקרים, שיספר את סיפור המושבה שרונה: הטמפלרים, המאבק לעצמאות, הקמת צה"ל, קריית הממשלה ומחנה יהושע לצד סיפור תהליכי השימור והשחזור של המתחם.


מרכז המבקרים "גני שרונה" תוכנן בקפדנות מתוך תפיסה בה "הבית מספר את הסיפור". הסיפור ההיסטורי מועבר למבקר בטכניקות שונות וייחודיות. בכל חדר המבקר נחשף לסיפור אחר שמועבר בטכניקה אחרת. בנוסף, מרכז המבקרים יהווה מרכז מידע חווייתי למבקרי המתחם כולו בנוגע לפעילויות בילוי ותיור במתחם.

 

המרכז ימוקם בבניין מגורים טמפלרי טיפוסי אשר שומר בקפידה. הבית עצמו יספר את סיפוריו השונים והמרתקים של המתחם וחדרי הבית ילבשו מראה שונה בכל תקופה. המבקרים יחוו באמצעות סרטים, פסקול מתחלף, טכנולוגיות הקרנה מתקדמות וחללים משוחזרים את הזמנים הסוערים שעברו על המושבה, והארץ כולה משלהי המאה ה-19 ועד היום.

 

 

(02.11.11)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©