באתר
במדריך
ראשי > אירועים > אירוע לקוחות ארטרא 2012

אירוע לקוחות ארטרא 2012

חברת ארטרא קיימה אירוע לקוחות במלון רויאל רימונים בים המלח וחשפה אותם למגוון אפשרויות הבילוי, האירוח והכנסים באזור...

הפקה: ארטרא
אירוע "פנטזיה במדבר" קייטרינג: Freestyle, ביצוע: קרקל
עיצוב: דפני שפירא
ריהוט: קשת אירועים
צילום: ניר שמול
שילוט: סוקניק
דפוס: דפוס מויאל
רישום: eventact
 
חברת ארטרא בחרה השנה לשתף פעולה עם רשת מלונות רימונים ולקיים את אירוע לקוחות החברה בתחילת ינואר במלון רויאל רימונים המחודש ים המלח, תחת הכותרת "בואו לחוות אתנו את פלא העולם שטרם הכרתם..... הגיע הזמן לעצור, לנשום, לתת לשגרה לשקוע ולגוף לצוף..."


100 לקוחות – מחליטנים בנושא הכנסים והארועים מתעשיית הייטק והטכנולגייה ותחום הרפואה והאקדמיה השתתפו בסופשבוע, אשר התאפיין בשלל חוויות עשירות ומרשימות. ארטרא חשפה את לקוחותיה למגוון אפשרויות הבילוי, האירוח והכנסים ביחד עם רגעי שלווה אותם ניתן למצוא רק באזור ים המלח. ארטרא הקפידה בדרך מקורית ומיוחדת על שילוב מגוון חוויות, הקיימות באזור ים המלח ובכך משתתפי האירוע התרשמו הן ממגוון האטרקציות והחידושים הקיימים באזור והן מיכולותיה המקצועיות והארגוניות של ארטרא בארגון והפקה מושלמים.

האירוע החל ביום חמישי אחר הצהרים בקבלת פנים חלבית עשירה במלון, משם יצאו המשתתפים מהמלון, לאירוע ערב "פנטזיה במדבר". במהלך ההליכה המדברית בעלטה, הבזיקו זיקוקים שיצרו מפל אש והאירו את כל האזור, עד שהתגלתה "פנינה מדברית", אוהל בדואי באמצע המדבר,מעוצב כמו מסעדת יוקרה. איכות האוכל ועיצוב המקום היה ברמה כה גבוהה, שממש לא הורגש שרק מספר שעות טרם האירוע כל מה שהיה במקום זה רק חול ואבנים.....

יום שישי התחיל בסיור במצדה, אחריו ניתן היה לבחור בין שני מסלולים, סיור חקלאות וגבולות או סדנת קרמיקה באש ועשן. אף אחד ממשתתפי המסלולים לא פסח על הסדנא של האומן ג'וג'ו שפתח לאחרונה גלריה בתל-אביב. בהמשך, נערכה פרזנטציה של המארחים בה מנכ"ל ארטרא, ליאור גלפנד, פרש בפני האורחים את התוכניות והיעדים של החברה וחשף את הלוגו החדש של החברה בסרטון תדמית מרשים. שמוליק צוראל, מנכ"ל התאחדות המלונות בישראל, חשף בדבריו את ההחלטות האחרונות שהתקבלו בממשלת ישראל בתקווה לעצור את תופעת עליית פני ים המלח ופעולות קציר המלח שהחלו לאחרונה באזור על מנת להציל את פנינת עולם יקרה זו.

ערב שישי הסתיים ב"ערב בלבן - טעימות ספא לילי", המשתתפים יכלו ליהנות מערב פרטי שכלל טיפולים, שחיה בבריכות המלח, טבילה בג'קוזי, מופע מוסיקאלי וריקודים.

יום שבת, היה היום האתגרי וכלל טיול אופנים, טיול ג'יפונים או טיול רגלי. בניגוד לגשם הסוער במרכז, מזג האוויר בים המלח עמד לצד משתתפי האירוע במהלך כל סוף השבוע ואולי אף הוא היה חלק מיכולות הארגון של ארטרא... לאחר יומיים וחצי מלאים בחוויות, אירועים, היכרות בין המשתתפים, הסתיים סוף השבוע בקוקטייל פרידה במלון.


תודה מיוחדת לספקים ולגורמים אשר נתנו לנו תמיכה ואיפשרו לנו להקים ולהפיק את האירוע:
מועצה אזורית תמר
רשת מלונות רימונים

 

 

(08.02.12)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©