באתר
במדריך
ראשי > קידום מכירות > עמדת צילום אוטומטית ל- Facebook

עמדת צילום אוטומטית ל- Facebook

ביוזמה משותפת של Disk-In Pro ו- Pic2Go, הוצבה במדעטק–עמדת צילום אוטומטית, אשר אפשרה למבקרים להצטלם ולהעלות את תמונתם ישירות לחשבון ה- Facebook שלהם...

פיתוח: Disk-In Pro , Pic2Go


Disk-In Pro בשיתוף חברת Pic2Go חברו לשם פיתוח צילום אוטומטי ל- Facebook. ביוזמה משותפת של שתי החברות, הוצבה במדעטק – המוזיאון הלאומי למדע, טכנולוגיה וחלל בחיפה, במהלך חול המועד פסח, עמדת צילום אוטומטית, אשר אפשרה למבקרים להצטלם ולהעלות את תמונתם לחשבון ה- Facebook שלהם באופן אוטומטי.


כל מבקר קיבל כרטיס מקודד, ברגע שצולם נשלחה תמונתו באופן אוטומטי לחשבון ה- Facebook הפרטי שלו. העמדה הוצבה כפיילוט ראשוני להצבת עמדות נוספות ברחבי המוזיאון וזכתה להצלחה רבה. שיתוף הפעולה המוצלח התאפשר באמצעות שילוב בין שתי יכולות: הטכנולוגייה הייחודית של Pic2Go המאפשרת לצלם אלפי מבקרים או לקוחות, לתייג את המצולמים בתמונות באופן אוטומטי ולשלוח את התמונות ל Facebook האישי של המצולמים, ובין היכולות הטכנולוגיות והקריאטביות של Disk-In Pro, אשר אפשרה את האוטומיזציה של התהליך, וביצוע פעולת הצילום ללא צורך בצלם "אנושי".

 


המטרה המשותפת של החברות היא להטמיע את הפתרון במרכזי מבקרים, במוזיאונים ובאטרקציות נוספות בארץ ובעולם.


Disk-In Pro מתמחה בפיתוח פלטפורמות חוויתיות להעברת מסרים במגוון תחומים הכוללים: חללים ציבוריים, מוזיאונים, מרכזי מבקרים, תערוכות, פארקים, אטרקציות תיירותיות, חנויות קונספט, פיתוח סביבות למידה וחוויה ומציעה שילוב ייחודי בין יכולות ניהול פרויקטים, מתן מענה קריאטיבי, הפקה ברמה גבוהה וידע טכני המגובה בניסיון רב באינטגרציה ובמתן שירות.

Pic2Go מפתחת פתרונות לצילום ושיתוף החוויה ב- Facebook, לאטרקציות ואירועים. הטכנולוגייה הייחודית של פיקטוגו מאפשרת לצלם אלפי מבקרים או לקוחות, לתייג את המצולמים בתמונות באופן אוטומטי ולשלוח את התמונות לפייסבוק האישי של המצולמים. המצולמים משתפים את החוויה בתמונות ממותגות עם עשרות ומאות אלפי חבריהם בפייסבוק, מצטרפים כאוהדים בפייסבוק של המותג, ובכך הופכים ל"שגרירי המותג" בפייסבוק. השירות מתאים לאטרקציות ופארקים, מרכזי מבקרים, אירועי קד"מ ושיווק חוויתי, אירועי ספורט ועוד.

 

 

 

(29.04.12)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©