באתר
במדריך
ראשי > קידום מכירות > פרוקטר אנד גמבל מעודדת מצוינות

פרוקטר אנד גמבל מעודדת מצוינות

חברת פרומרקט מנהלת את פרויקט הקד"מ של חברת פרוקטר אנד גמבל, מעניקת החסות הרשמית לאולימפיאדת לונדון 2012, אשר מוקירה את אימהות הספורטאים שעומדות מאחורי ההצלחת ילדיהן...

ניהול קמפיין קד"מ: פרומרקט 

 

חברת פרוקטר אנד גמבל, מעניקת החסות הרשמית לאולימפיאדת לונדון 2012, מודה ומוקירה את אימהות ספורטאי המשלחת האולימפית הישראלית ללונדון 2012, העומדות מאחורי הצלחת ילדיהן ואת האימהות ככלל, אשר עוזרות לילדיהן להפוך לאלופים.

כחלק מהכרת התודה, יוצאת פרוקטר אנד גמבל במבצע ייחודי, שיסייע להורים לעודד מצוינות והצלחה בקרב ילדים באמצעות ספורט. כל הרוכש אחד ממוצרי פרוקטר אנד גמבל, כגון: אבקת הכביסה אריאל, מוצרי טיפוח השיער של פנטן והד אנד שולדרס, מוצרי מותג ג'ילט, אולוויז ועוד, יוכל לזכות בחוג ספורט שנתי - במתנה. הזוכים גם ייהנו, מהכוונה בהתאמת החוגים עבור ילדם ע"י "סגל הזהב" של פרוקטר אנד גמבל לאולימפיאדת לונדון – פאנל מומחים, הכולל: רופאי ילדים וספורט, פסיכולוגים התפתחותיים וספורטאים.

איך נכנסים להגרלה? קונים אחד ממוצרי פרוקטר אנד גמבל בחודשים מאי ויוני, נכנסים לmako , מכניסים את הפרטים ויכולים לזכות. כל מוצר נוסף מגדיל את הסיכוי לזכות. במסגרת ההגרלה תחלק החברה 100 חוגי ספורט שנתיים ל- 100 זוכים בסכום של עד 2600 ש"ח לחוג.

 

בקרוב יעלו ב-mako סרטונים שמלווים את הנבחרת הישראלית לאולימפידה. הסרטונים ישודרו בכל ערב לקראת המשחקים ב-19:55 רגע לפני החדשות. מדובר באחד המהלכים היותר יפים (וחכמים) שהתרחשו בעולם השיווק בשנים האחרונות. מהלך שקורה במקביל בכל העולם. 

 

לחצו לצפייה בסרטון...

 

 

(14.05.12)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©