באתר
במדריך
ראשי > מרכזי מבקרים > שיא: קיר המולטי טאץ' הגדול בעולם

שיא: קיר המולטי טאץ' הגדול בעולם

בריז קריאייטיב שוברת שיאים: החברה נבחרה לפתח את קיר המולטי טאץ' הגדול בעולם לחברת Accenture – חברת היעוץ הגדולה בעולם...

פיתוח קיר מולטי טאץ': בריז קריאיטיב  

 

חברת בריז קריאיטיב נבחרה לפתח את קיר המולטי טאץ' הגדול בעולם לחברת Accenture – חברת היעוץ הגדולה בעולם. חברת Accenture הינה חברה בינלאומית ליעוץ אסטרטגי בעלת משרדים ב-120 מדינות ברחבי העולם. Accenture מדורגת אחת מ-500 ה- Fortune Global (ורוב המדורגות הן לקוחותיה) וכן אחת מ- S&P 500. את שנת 2011 סיימה עם מחזור של למעלה מ-27 מליארד דולר.


חברת Accenture בחרה בבריז קריאיטיב מתוך עשרות שותפות המולטי טאץ' בעולם לביצוע "מרכז החדשנות" שישמש את עובדי החברה. המרכז כולל קיר מולטי טאץ המורכב מ-24 מסכי מולטי טאץ' בגודל "46 והוא חולש על חלל באורך 9 מ' (!!). מרכז החדשנות יאפשר לעובדי החברה להעלות רעיונות ופתרונות על הקיר הענק ע"י שימוש ב- iPad. ההודעות מהאייפדים יעברו למסך הענק וישמשו כמרכז רעיונות והדרכה עצום.


מיכל חגשורי, מנהלת הפיתוח בבריז קריאיטיב: "מדובר בפרויקט מורכב המתנהל מול לקוח מחו"ל. הידע והניסיון שנצבר בבריז לאורך שנים של עשיה ופיתוח תוכן עם מסכי מולטי טאץ', נותן לנו את הכלים להתמודד עם פיתוח בכזה סדר גודל, וכמו שאני רואה- זוהי רק ההתחלה".


בנוסף לקיר של Accenture חברת בריז השיקה, בחודש מרץ, מייצג נוסף לתערוכה בחו"ל עבור חברה בינלאומית. המייצג כלל ארבעה משטחי מולטי טאץ' המורכבים מסך כולל של 20 מסכים. כל שולחן הציג תוכן אינטארקטיבי שונה. האירוע נחתם כהצלחה בקרב המבקרים והלקוחות.

 

 

(23.05.12)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©